Sayfa 84/198 İlkİlk ... 3474828384858694134184 ... SonSon
Arama sonucu : 1578 madde; 665 - 672 arası.

Konu: VKING - Viking Kağıt

1.  Alıntı Originally Posted by MedwiG Yazıyı Oku
    VKING Solo 2017/9 Aylık DÖNEM KARI (ZARARI): -11.764.547
    25 milyon faaliyet karini eritmeyi basarip zarar aciklamislar.ciro gecen yila gore yuzde 11 artmis kredilerde 13 milyon odeme yapilmis ayni satis performansi devam edip pazarlama yonetim giderlerini azaltabilirlerse adam olacak gibi.

Ne olacak gene sermaye
    azaltır bedeli sermaye
    artırır.
    burası Turkiye
    başka bir yerde bu unu
    yapmazlar bir
    kenyada bile yapamazlar.
    burda herşey olur
    ne olacak bitirdi
    öz sermayeyi
    gene sermaye az alt
    bedeli sermaye artır
    nasıl olsa keriz çok
    bu benim yorumum kimseyi bağlamaz.
    Y.t.d

SM-J700F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

3. Bu arada dolasimdaki paylar 7.5 milyona dusmus sermaye artirimindan sonra sirket yuzde 82 nin ustunde paya sahip.istediklerini basardilar.bundan sonra toplatik yeterince duzeltelim derlermi acaba bilancolari?104 trilyon satis yapilmis 9 ayda bircok iyi firma dedigimiz firmalarda bile bu kadar ciro yok.niyetleri duzelirse guzel olabilir ama iste niyet muhim olan

4.  Alıntı Originally Posted by tirendaz Yazıyı Oku
    25 milyon faaliyet karini eritmeyi basarip zarar aciklamislar.ciro gecen yila gore yuzde 11 artmis kredilerde 13 milyon odeme yapilmis ayni satis performansi devam edip pazarlama yonetim giderlerini azaltabilirlerse adam olacak gibi.
    Hasilat 135 milyonmus yahu bu kadar satis var enteresan sirketin bu durumda olusu hayirlisi bakalim
    Attached Images Attached Images

viking yöneticileri
    siz milyonları cebe indiriyorsunuz
    başarı sıfır
    17 senedir zarar yazıyor
    viking satın o zaman
    yazık değilmi.
    yapamıyorsanız.
    satın.
    gerçi siz için ne önemi
    var siz paranızı alıyorsunuz
    milyonları
    ne diye yim ki
    Arif olan anlar.
    bu benim yorumum kimseyi bağlamaz.
    Y.T.D

SM-J700F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

6. 1 vking : 1 dyo yapar mı? Ya 50 krş ya 10 tl bu da yazı tura gibi oldu

7.  Alıntı Originally Posted by tirendaz Yazıyı Oku
    Bu arada dolasimdaki paylar 7.5 milyona dusmus sermaye artirimindan sonra sirket yuzde 82 nin ustunde paya sahip.istediklerini basardilar.bundan sonra toplatik yeterince duzeltelim derlermi acaba bilancolari?104 trilyon satis yapilmis 9 ayda bircok iyi firma dedigimiz firmalarda bile bu kadar ciro yok.niyetleri duzelirse guzel olabilir ama iste niyet muhim olan
    Matriks sisteminde hala 9 milyon lot gözüküyor.ortalamayı tutturmak için c denir çıkış hangi lot sayisi baz alınacaktır.ytd

8. Halka açık kısım 9.106.197 lot normalde 10.650.931 olması gerekirken 1.544.734 alınmadı Yaşar holding aldı.şimdi be grubu olması için 1.10 tl üstü 31 aralıkta kapanması gerekir diye biliyorum B grubu 10 milyon A grubu 30 milyon değer olarak biliyorum yanlışsa düzeltin

Sayfa 84/198 İlkİlk ... 3474828384858694134184 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •