Sayfa 9/963 İlkİlk ... 78910111959109509 ... SonSon
Arama sonucu : 7702 madde; 65 - 72 arası.

Konu: PNSUT - Pınar Süt

16 maliyet ile uzun süre taşıdığım pınarım vardı para lazım oldu diğer hisselerde zararda olduğumdan bende pınarı 15.98 den verdim pınar hızlıca 17 lere geldi bir başka hissede ise maliyetim geldi bozup Pınara geçtim 17 den şimdi pınar yine 16 ne yapalım kısmet olmayınca olmuyor zira pınarın yeri bu fiyatlar değil patron bir el atması lazım artık

yazdıklarım tamamen hayal ürünüdür yatırım tavsiyesi değildir

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    İstanbul
    Gönderi
    1,501
    Yatırımcı cephesinde ciddi dökülmeler var, umutsuz bekleyiş durumundan dolayı satılıyor. Daha önce de dediğim gibi ben iflah olmaz bir iyimserim.

Syg.

3. Pınar gurubu kadınlar günunde korosunun verdigi konseri aciklayıp sanata ve kadına nekadar destes verdigini böbürlene böbürlene açıklarken koç holdingin tat gida'sı iş uretiyor borsada rekor kazanclara imza atıyor.takdir yatirımcinın iki hisseyi mukayese ettigimizde aynı sektörde olmalarına rağmen tat gıda nın başarilarını alkışliyorum. Konsere devam pınar....

GT-P5210 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

sessizce takibe devam

5. Pnsut-pınar süt: Bedelsiz potansiyeli % 1.206
    Bilgiler araştırmaya yönelik olup al,sat ya da tut tavsiyeleri içermez...

Pınar elden gidiyor mu 😀

yazdıklarım tamamen hayal ürünüdür yatırım tavsiyesi değildir

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    İstanbul
    Gönderi
    1,501
    Fabrika işlesin temettüleri ödesin karlılık bir ara yükselir mutlaka. İş Yatırım'ın 2018 tahminleri kadar olacak olsa müthiş olur fazlasını istemem. 2018/12 : 104mn net kar 121mn FAVÖK bekleniyor. Mevcutta ise 60mn net kar var, FAVÖK hesabına girmiyorum.

15 aydır Pnsut yatırımcısıyım ne kazandın derseniz doğruya doğru 15,05 maliyet ile %5,84 kardayım sadece. Bu yıl Maliyet 14,28'e inince biraz daha artacak karlılığım. Benim hedefim de bu zaten, uzun vadede temettüleri çıkartarak yavaş yavaş maliyeti azaltmak.

Ne kadar durağan bir İnek de olsa Pnsut'ü seviyorum. Borsanın zararlı heyecanını yaşatmıyor, aklım burada kalmıyor. Ruhen rahatım.

Syg.

***PNSUT*** PINAR SÜT MAMULLERİ SANAYİİ A.Ş.( Esas Sözleşme Tadili )

Açıklamalar

Şirketimizin kayıtlı sermaye tavanının geçerlilik süresinin 2021 yılına uzatılmasına ilişkin Şirketimiz esas sözleşmesinin "Kayıtlı Sermaye" başlıklı 6. ve Şirketimiz esas sözleşmesinin "Şirketin Merkez ve Şubeleri" başlıklı 4. Maddesinin tadili, T.C. Başbakanlık Sermaye Piyasası Kurulu'nun 13.03.2017 tarih ve 29833736-100-E.3342 sayılı yazısı ile ekteki şekilde onaylanarak Şirketimize bugün iletilmiştir. Esas sözleşme değişiklik tasarılarının, Gümrük ve Ticaret Bakanlığı'nın iznini takiben, yapılacak ilk genel kurul toplantısında pay sahiplerinin onayına sunulması öngörülmektedir.

Bilgilerinize arz ederiz.

Saygılarımızla,

PINAR SÜT MAMULLERİ SANAYİİ A.Ş.

http://www.kap.org.tr/tr/Bildirim/593313
    YASAL UYARI : Burada yer alan yatırım bilgisi ve yorumlar Kişiseldir. Yatırım Tavsiyesi Değildir...

Sayfa 9/963 İlkİlk ... 78910111959109509 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •