Sayfa 10/30 İlkİlk ... 8910111220 ... SonSon
Arama sonucu : 237 madde; 73 - 80 arası.

Konu: Xu030 endeks

1.  Alıntı Originally Posted by Rock'n Roll Yazıyı Oku
    ben bunlara hiç bakmıyorum ki ...bende yok çünkü ..olan sadece defter kalem bende
    karar_anı Kardeşim ve siz in analiz çok farklı o kadar merak ettiğim halde ben hala merak içindeyim helal olsun size.

2.  Alıntı Originally Posted by rosense Yazıyı Oku
    karar_anı Kardeşim ve siz in analiz çok farklı o kadar merak ettiğim halde ben hala merak içindeyim helal olsun size.
    hocam ben gerçekten anlatamam ....ekranda değil benim hesaplarım ..masamda kağıt kalem günde 100 kere hesap yapıyorum... anlatmam gerçekten mümkün değil

ilk işlemlerimi karaköy de .. araba kaportası üzerinde canlı para verdim ..canlı hisse aldım ... çok dayak yedim ama çok şükür hiç batmadım... tecrübelerim bana yol gösterdi ... rakkamlar gerçeklerdir gerisi hikaye dedi... bende hesap sistemimi oluşturdum belli bir yil sonra ..ogündür bu gündür hiç değiştirmedim ..teknoloji değişse bile benim hesaplarım değişmedi ..çünkü bana hep kazandırıdı..
    Yatırım tavsiyesi değildir...
    https://www.youtube.com/watch?v=pBGfUybFnAs

3. robotunun ayarları bozuldu?.
    her hissede sürekli al-sat.
    nasıl bir robot.
    hiçmi sistemi donmuyor.
    garan 1 dkda 7 kademe çıktı, indi.2 dkya yine 7 kademe yukarı aldı.
    böyle sürünüyor piyasa.

4. kaçış öncesi tuzak olma ihtimalini unutmadan emniyeti alalım ...

Alıntı Originally Posted by Rock'n Roll Yazıyı Oku
    hocam ben gerçekten anlatamam ....ekranda değil benim hesaplarım ..masamda kağıt kalem günde 100 kere hesap yapıyorum... anlatmam gerçekten mümkün değil

ilk işlemlerimi karaköy de .. araba kaportası üzerinde canlı para verdim ..canlı hisse aldım ... çok dayak yedim ama çok şükür hiç batmadım... tecrübelerim bana yol gösterdi ... rakkamlar gerçeklerdir gerisi hikaye dedi... bende hesap sistemimi oluşturdum belli bir yil sonra ..ogündür bu gündür hiç değiştirmedim ..teknoleji değişse bile benim hesaplarım değişmedi ..çünkü bana hep kazandırıdı..
    evet siyah ve beyaz kadar hemde

6. DÜN Vadeli tam 136 altına akarken HALKB %5 e yakın primle imdada yetişti tabi bunlar hep tesadüf tür inşaallah

BANKA endeks i tam benim STOP YAPTIRIYOR sonra fake mi yapmış oluyor anlamadım ben

7.  Alıntı Originally Posted by karar_anı Yazıyı Oku
    evet siyah ve beyaz kadar hemde
    hocam sohbet olsun ...parayı ilk yatırdığım hisse afadersiniz mok oldu ...gübrefabrikaları ikinci yatırırım ereğli... ikisindende ekmek yedim ...hatta elimde gübrenin canlı hissesi duruyor ..hatıra olarak

büyüklerimiz hep derdi ..rüyada mok görmek paradır diye... bizde gerçekte ilk işlemimizi yaptık tesadüfen ..ogün dür bu gündür bu mok yapıştı bize
    Yatırım tavsiyesi değildir...
    https://www.youtube.com/watch?v=pBGfUybFnAs

Sayfa 10/30 İlkİlk ... 8910111220 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •