Sayfa 84/201 İlkİlk ... 3474828384858694134184 ... SonSon
Arama sonucu : 1603 madde; 665 - 672 arası.

Konu: DGGYO Doğuş GE Gayrımenkul Yatırım Ortaklığı

1.  Alıntı Originally Posted by Jakob!Jersen Yazıyı Oku
    Ciddi ciddi bunu diyecek yatırımcı ilişkileri sorumlusu kimmiş ? 2 Kişiler zaten. Erkek mi ?
    Dişi mi ?

Bırak bu uyuzu hiçbir şirketin yatırım ilişkileri sorumlusundan böyle bir şey duyamazsın.
    Manipülasyon suçuna girer.

Senin yaptığın ucundan biraz. Tam değil
    Yine de dikkat et yazdıklarına. Şikayet ederler.
    Ytd aq
    Dostum yaşar düşmanım ölür yalan konuşacak halim yok kadın kendisi söyledi dedim kagidiniz devamlı düşüyor diye defter fiyatını biliyormusunuz dedi bende evet dedim ozmaan şuan kagidiniz primli ve pahalı oluyor dimi dedi ara sor tabi yerinde bulabilirse 335 28 50 kardeş

2. 👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏

3. Alkışlar Maviserk e
    SANIRIM BAHSETTİĞİ KENDİ KURUMUNUN YATIRIMCI İLİŞKİLERİ GİBİ GELİYOR
    O ZAMAN TEZ ELDEN SATIP ÇIKMAK LAZIM :d DEĞİLMİ YATIRIMCI İLİŞKİLERİDE ÖYLE DİYORSA )

4.  Alıntı Originally Posted by Jakob!Jersen Yazıyı Oku
    ����������������������������
    Tamammi dostum

5.  Alıntı Originally Posted by Jakob!Jersen Yazıyı Oku
    Alkışlar Maviserk e
    SANIRIM BAHSETTİĞİ KENDİ KURUMUNUN YATIRIMCI İLİŞKİLERİ GİBİ GELİYOR
    O ZAMAN TEZ ELDEN SATIP ÇIKMAK LAZIM :d DEĞİLMİ YATIRIMCI İLİŞKİLERİDE ÖYLE DİYORSA )
    Anlaman kit herhalde dggyo yatırım ilişkisi nazlı yılmaz diyorum sen hala bmw de kaldın herhalde kolpa yapma

6.  Alıntı Originally Posted by muratknd Yazıyı Oku
    dostum normal degilmi sadece dggyo var bende ama sen şey gibi her yere yazmışsın hayırdır millete kagitmi pazarliyorsun nazlı yılmaz hanım kövdur bakalım görelim kolpacino senin ismini degistirdim nescafeydi şimdi kolpacino olarak degistirdim haberin olsun
    ama bende katılıyorum yatırımcı ilişkilerinin böyle bir şey söylemeyeceğine...
    öyleyse garanti bankasının defter değerine bakalım 10 kat fazla şuan...
    Tupraşın defter değerinin kaç kat fazlası olduğunu hesaplayamadım o kadar fazla yani ....
    Vs. Vs. Vs.
    yazdıklarım çizdiklerim tamamen kendi bakış açımdan yapılan işlemlerdir...
    asla yatırım tavsiyesi içermediği gibi herkes kendi yatırım kararını kendi vermelidir....

7. Ben gidip satayım bari. Yatırımcı ilişkileri hissemize pahalı demiş
    bu arada ben hepinize direk e-mail adresini vereyim dostlar. Kodu olmayan telefonu ne yapacaksınız ?
    [email protected]

Ben şimdi mail attım. Niye bizim hisseye pahalı diyorsunuz diye. Gelecek cevabı burada paylaşacağım.

8.  Alıntı Originally Posted by maviserk Yazıyı Oku
    ama bende katılıyorum yatırımcı ilişkilerinin böyle bir şey söylemeyeceğine...
    öyleyse garanti bankasının defter değerine bakalım 10 kat fazla şuan...
    Tupraşın defter değerinin kaç kat fazlası olduğunu hesaplayamadım o kadar fazla yani ....
    Vs. Vs. Vs.
    Mavi ara sor ya deki hisse kaç yıldır sürünüyor hayırdır de ne diyecek sana 0212 335 28 50 nazlı yılmaz sana söylüyorum bak kim olduğunu ama hala başka yerlere çekiyorsun kendi aracikurum yatırımcı ilişkileri değil yani anlayacağın sor yaa birşey kaybetmesin ne diyecek sana

Sayfa 84/201 İlkİlk ... 3474828384858694134184 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •