Sayfa 423/964 İlkİlk ... 323373413421422423424425433473523923 ... SonSon
Arama sonucu : 7712 madde; 3,377 - 3,384 arası.

Konu: KERVN Kervansaray Yatırım Holding A.Ş.

1. Sabırlı olmak lazım. Yeni yönetimi bekleyelim bakalım diyenlerdenim.
    Sabır taşı çatladı diyenler var. Doğrudur. Taş çatlayalı çok oldu zaten.
    Hepimiz sıkıntı içerisindeyiz. Hem mali hem maddi. Beklemeye devam.

2.  Alıntı Originally Posted by baba yorgun Yazıyı Oku
    aslan_koray_1983
    3 saat önce
    1 Oy

Kervan hissesi yakında anlık olarak izlenen hisselerin başında olacak.
    CEVAP VER
    aslan_koray_1983aslan_koray_1983
    3 saat önce
    1 Oy

Hadi gözünüz yakında aydınlanacak dostlar. Bugün yarın internet yasağının kalktığını bültende duyarız.
    Burada hep yazıyoruz zaten bu olacak başka alternatifi yok. Ama idrak edemeyenler var bunu hala hisseyi kötüleyenler var amaçları nedir merak ediyorum. Fiyatlar yukarı çıktığında 1,2,3... tl olduğunda mı kötülemeyi bırakacaksınız. Şirket borçları teker teker ödüyor, büyük borçlar için görüşmeler yapıyor. Selim*Sayılgan, Ertan Sayılgan, Burçak Sayılgan, Zeynep Tümer ve Çetin Tümer'den olan*alacaklarını da tahsil ediyor. Sermaye piyasasının gereklerini de eskisinin tam aksine yerine getiriyor. 12 aylik bilanço geldiğinde daha net göreceğiz bunları

Yatırım tavsiyesi değildir.

3.  Alıntı Originally Posted by Walkman Yazıyı Oku
    Açıkçası bende bu olayın nasıl ne ne zaman sonlanacağını çok merak ediyorum... tamam böyle bi durumdan cezayı kestiniz de geriye dönüşü için ne sebep gerekli ne olması gerek? Tarih yok bişey yok ortada nasıl aşılacak bu durum? Gerçekten saçma sapan işler... suç varsa yöneticiyi cezalandır... ne kadar para kaldırdıysa kes cezasını ödesin veya at içeri çeksin cezasını... bizden ne istiyorsun internetten alıp satamıyoruz bizi niye cezalandırıyorsun ki

SM-G935F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
    Aynen ne alaka! hadi alakası olsun bu kadar zaman brüt takasın devam etmesi ne kadar mantıksız bir iş.

4. Ozellikle son birkac haftadir spk yolunu siklikla arsinlamaya baslamislar. Hayra yoruyorum ben

Alıntı Originally Posted by kervanzede Yazıyı Oku
    Burada hep yazıyoruz zaten bu olacak başka alternatifi yok. Ama idrak edemeyenler var bunu hala hisseyi kötüleyenler var amaçları nedir merak ediyorum. Fiyatlar yukarı çıktığında 1,2,3... tl olduğunda mı kötülemeyi bırakacaksınız. Şirket borçları teker teker ödüyor, büyük borçlar için görüşmeler yapıyor. Selim*Sayılgan, Ertan Sayılgan, Burçak Sayılgan, Zeynep Tümer ve Çetin Tümer'den olan*alacaklarını da tahsil ediyor. Sermaye piyasasının gereklerini de eskisinin tam aksine yerine getiriyor. 12 aylik bilanço geldiğinde daha net göreceğiz bunları

Yatırım tavsiyesi değildir.
    sayılganlardan tahsilat yapıldı diyorsun ama bunun yerine sayılgan holdinge bunların borçlarından 35 milyon daha fazla para aktararak borçları artmış bunu neden görmüyorsunuz.objektif olalım lütfen

6. Benim bildigim sirketler bu tur isleri belirli bir stratejileri oldugu icin yaparlar. Vardir elbet bir sebebi ve kanimca burnuma guzel kokular geliyor. simdilik bende kalsin cok da gaza gelen olmasin simdi

7.  Alıntı Originally Posted by Sivaslı_usta Yazıyı Oku
    Benim bildigim sirketler bu tur isleri belirli bir stratejileri oldugu icin yaparlar. Vardir elbet bir sebebi ve kanimca burnuma guzel kokular geliyor. simdilik bende kalsin cok da gaza gelen olmasin simdi
    Yorumunuzu destekliyorum ve hissenin fiyatının buralarda şu aralar sabit kalmasınıda şu açıdan değerlendiriyorum. Son zamanlarda hisseye güvenmeyen ve güvenen 2 grup var. Şirketin yol planı eğer güvenenler varsa buralardan hisselensin güvenmeyenlerede son çıkış rampası. Çıkan ilerde pişman olacak hisselenenler ilerde kısa zaman sonra memnun kalacak. Ama burnunuza gelen güzel kokular 2018 de hisseye yansıyacak. Bu hisse gerçekten yatırımcısını yıllarca bezdirmiş belki ama bundan böyle ihya etmesi büyük olası.

Benim beklentim gerçekler; Öncelikle bürüt satış yasağı kalktı haberi, uzun süredir bekleyen fabrika arazisinin satıldı haberi, öz sermaye artışı, gözaltından çıkış, areal bank anlaşması, elden çıkan otelin geri alındı haberi, holdingin mallarının yeniden değerlemesi.
    Borsada bir hissenin bu kadar beklentisi olacak, hisse fiyatı sudan ucuz olacak hala alayım mı satayım mı diye düşünenler var al birkaç lot at kenara. Yarın bu beklentiler gerçekleşmeye başlasın 2018 yıldız hissesi olur beş yıl önceki rakamının üçte biri fiyatına olan bir hisse bu nerelere geleceğini siz tahmin edin.

Sayfa 423/964 İlkİlk ... 323373413421422423424425433473523923 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •