Sayfa 51/193 ÝlkÝlk ... 41495051525361101151 ... SonSon
Arama sonucu : 1538 madde; 401 - 408 arasý.

Konu: Egyo - EGS GAYRÝMENKUL ANONÝM ÞÝRKETÝ

Sn.Es Es Es 2018 de umut var mý? Sizce Bir yorum rica etsem Konuya hakimsiniz.
    Burada Yazýlan,Çizilen Yorumlar Yatýrým Danýþmanlýðý Kapsamýn da Deðildir.Kiþisel Yorumdur.Sadece Beni Baðlar.Sorumluluk Kabul Edilmez,Aksi Taktirde Akýl Saðlýðýnýz Bozulabilir.Uyarýmý Yapayýmda

2.  Alýntý Originally Posted by BY PÝVOT Yazýyý Oku
    Sn.Es Es Es 2018 de umut var mý? Sizce Bir yorum rica etsem Konuya hakimsiniz.
    Sayýn GENCO abimiz ve ES-ES-ES bitti demeden bitmez.

Ama þuanki durum daha kötü. Çünkü artýk EGYO nun açýk bir bürosu bile kalmadý. Ýstanbul daki açýk olan bürosu da kapandý.
    YAZDIKLARIM YATIRIM TAVSÝYESÝ DEÐÝLDÝR.LÜTFEN ARACI KURUMUNUZA DANIÞINIZ.

Hakkýmýz da Hayýrlýsý, Olursa Olur Olmassa Ya Nasip Der Geçeriz,Yapacak Bir Þey Yok Teþekkürler.

4. Bak güzel kardeþim öncelikle senin telefonun bana hiç mi hiç lazým deðil sana özelden 5000 liraya kaç lot alabilirim diye sordum özelden bilgi verip söyleyebilirsin illa telefondan mesaj yazmana gerek yok borsa iþinden anlayan arkadaþým ( kendim hiç anlamam) hesabýma girip bu hesap numarani gönder arkadaþa dedi bende öyle gönderdim tahtasý kapalý hisselerde virman olmamasý lazým ak yatýrýmý ara konuþ dedi senden gelecek cevaba göre aramayý düþünüyordum herneyse yarýn arar öðreniriz,ayrýca Genco abimin watsap grubunda bende varým burdan kendisine ve grup arkadaþlarýma saygýlar sunuyorum

http://www.hisse.net/topluluk/showth...46#post1419846

yýllýk hisse yarýþmamýz tahminleri almaya baþlamýþtýr
    3 hisse seçin 1 yýl yarýþalým
    egyocularýda bekliyoruz.
    69 mu yok daha neler. Bu yýl mý? Ýmkansýz.Bozguncular aðzýnýzdan çýkaný kulaðýnýz duyuyor mu?

6.  Alýntý Originally Posted by es-es-es Yazýyý Oku
    Genco abinin selamlarý ile;

Türkiye Ticaret Sicil Gazetesi

02 EKÝM 2017 tarih ve 9420 sayýlý gazetenin 683 ve 684 sayfalarýnda EGYO nun A.Þ. dönüþüm ilaný yayýnlanmýþtýr.

Ticaret Gazetesini inceledikten sonra elimdeki bütün EGYO hisseleri satma kararý aldým.

Almak isteyenler varsa 0,00001 TL den EGYO hisseleri satýlýk. Almak isteyenlere HAYIRLI olsun.

0,00001 TL x 1 000 000=10 TL yapar....Yatýrým Tavsiyesi Deðildir...

7.  Alýntý Originally Posted by es-es-es Yazýyý Oku
    iþte gerçek egyo yatýrýmcýsý budur.

Tebrik ederim. süperdi.....
    Sizi anlamak mümkün deðil ....Burdan yazdým...cevap vermediniz ....
    Özelden yazdým ...Cevap vermediniz ....
    Bir daha size yazmamam daha doðru ....Bilgi vermek istedim ...

8. egyodaþlarým lütfen býrakalým bu virman ortamýný ben ne zaman sizlere neyin ne olacaðýný buradan vede grubumuzdan bildirecem o zaman diyoloklarýmýz sataþma ile degil saygý ve sevgi içersinde olmalý kimsenin hatýrý için kim olursa olsun benim ortamýmda olamaz kendilerinin hatalarý gözardý edilecek benim afetmem beklenecek genco iyiliði de unutmaz.

Sayfa 51/193 ÝlkÝlk ... 41495051525361101151 ... SonSon

Yer Ýmleri

Yer Ýmleri

Gönderi Kurallarý

• Yeni konu açamazsýnýz
  • Konulara cevap yazamazsýnýz
  • Yazýlara ek gönderemezsiniz
  • Yazýlarýnýzý deðiþtiremezsiniz
  •