Sayfa 53/193 ÝlkÝlk ... 343515253545563103153 ... SonSon
Arama sonucu : 1538 madde; 417 - 424 arasý.

Konu: Egyo - EGS GAYRÝMENKUL ANONÝM ÞÝRKETÝ

1. sadece o þrfsizligi yapan kiþiye sen deðilsen bu kadar gereksiz mesaja gerek olmaz

2. ben gruba yazdým genel kurulda çekilen hatýra resmini ðöndermelerini istedim
    elimde gönderilen resim var açýða çýkmadýn diye gruba atmadým.
    o zaman maden sen deðilim diyorsan sen resmini at buraya bende sana bu teþkilatý kim düþündüyse ortaya çýkarayým hadi hodri.meydan bekli yorum

3. seninle olmýyan bir konuyu bu kadar dile getirmeme þaþýyorum ben kim yaptý ise ona hitabýn sen deðilsen rahat ol sözüm gecerli

4. gruba resim geldi sendegilsen krem ceketli o zaman ben degilimde anlamadýgým sendegilsen rahat ol nedir mesaj üstüne mesaj at resmini karþýlaþtýralým

5. ucuz olan sen sin acaba senin gibi ucuz düþünceye sahip deðilim o çocuðu alet eden sensin acaba o vekalet yayýnlansa isim geçecek mi idi ben siz miyim

6. Bak bakalým sana ilk hitap ettiðim mesajýmda kimin adýyla vekalet geldiðini yazdým sen hakikaten þaþýrmýþým yolun açýk olsun

Alýntý Originally Posted by yiðido58 Yazýyý Oku
    ucuz olan sen sin acaba senin gibi ucuz düþünceye sahip deðilim o çocuðu alet eden sensin acaba o vekalet yayýnlansa isim geçecek mi idi ben siz miyim
    gülüyorum size, deðerli dostlar vekaletler verenler demek oluyor ki güvende deðil.

boþ iþlerle alakasý olmayan konular açýyorsun.

gün birlik beraberlik olma günü...siz ne yaptýnýz neyse herkese iyi akþamlar.

Bu baþlýðý þu anda 10 kiþi okumaktadýr. (5 üye ve 5 ziyaretçi)

Sayfa 53/193 ÝlkÝlk ... 343515253545563103153 ... SonSon

Yer Ýmleri

Yer Ýmleri

Gönderi Kurallarý

• Yeni konu açamazsýnýz
  • Konulara cevap yazamazsýnýz
  • Yazýlara ek gönderemezsiniz
  • Yazýlarýnýzý deðiþtiremezsiniz
  •