Sayfa 30/774 İlkİlk ... 2028293031324080130530 ... SonSon
Arama sonucu : 6187 madde; 233 - 240 arası.

Konu: SAFKR-Safkar Ege Soğutmacılık Klima Soğuk Hava Tes İhr İth San ve Tic. A.Ş.

1. yarın tavan falan olmaz bence büyük ihtimal yüksek açıp vermeye başlarlar sonuçta GİP şti herzaman riskli,1.98 arz oldu spekler iskontolu almıştır biraz yukarı yapıp çakarlar.sonuçta şti de 3 e 5 e bakmaz nakite dönüp kasaya giren paraya bakar ayrıca ben 3 kat talep geldi hikayesine inanmıyorum.böyle bir şti e gip pazarında bulunan bir kağıda 3 kat talep falan gelmez.yarın görürüz vermeyi.talep yaratmak için cilalıyorlar yok savunma sanayide şöyle iyi yok 3 kat talep geldi falan hikaye bence.

yazdıklarım sadece beni bağlar.yATIRIM TAVSİYESİ DEĞİLDİR.

2. eğer meksa satmasın yarında tavan olur bu kağıt.
    Burada yer alan yatırım bilgi, yorum ve tavsiyeleri yatırım danışmanlığı kapsamında değildir.

3.  Alıntı Originally Posted by kahramanbey Yazıyı Oku
    Yani X2+y2-z3 borsayı bilmiyorsan her çıkana atlama,çok düşene saldırma ,piyasa düşerken sağlam duranlara bak vadenize uzun olsun ...kısa vadede senin parayı yerler.parani kimseye kaptirma

[device_name] cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    Abi dedim üstad dedim adam gibi bisey sordum dalga geçmenin bi anlamı yoktu cahilliğimizden sorduk neyse kardeşim yinede teşekkür ederim

ALE-L21 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

4. eşleşme goren var mi

5. 2:50

6.  Alıntı Originally Posted by Mt5978 Yazıyı Oku
    Abi dedim üstad dedim adam gibi bisey sordum dalga geçmenin bi anlamı yoktu cahilliğimizden sorduk neyse kardeşim yinede teşekkür ederim

Ne dalgası paşam karışık islemler manasında .Alınma herşeye borsada alınganlık olmaz

risk ve kar bana ait kimseye yatırım yönlendirmesi olmasın.Yatırım danışmanı değilim kendi bacağımdan asılırım.
    Nakit kraldır.

7. Evet bakalım ne olacak bugün

risk ve kar bana ait kimseye yatırım yönlendirmesi olmasın.Yatırım danışmanı değilim kendi bacağımdan asılırım.
    Nakit kraldır.

8. Yok abi bilgilerinizden faydalanayım istedim sizde vurunca öldürdünüz ama sıkıntı yok sizden öğreneceğimiz çok şey var bu da bi ders oldu benim için

Sayfa 30/774 İlkİlk ... 2028293031324080130530 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •