Anket Sonuçlarını Gör: şu anda ev almak ne kadar doğru bir yatırım

Oylayan
344. Bu anket için oy kullanamazsınız
  • Balon 1 yıl içinde patlayacaktır, nakitte fırsat beklenmelidir

102 29.65%
  • dolar bu fiyatlarda iken, yatırım yapmak mantıklı

23 6.69%
  • faizler insin, şimdi almak mantıklı değil

21 6.10%
  • ömür boyu alacak param olmayacak

16 4.65%
  • Kira çarpanlarının uçtuğu ortamlarda ev almak doğru değildir, beklenmelidir.

130 37.79%
  • İstanbul gibi metropollerde gayrimenkül yatırımı her zaman karlı bir iş olacaktır.

52 15.12%
Sayfa 56/1014 İlkİlk ... 646545556575866106156556 ... SonSon
Arama sonucu : 8108 madde; 441 - 448 arası.

Konu: şu anda ev almak ne kadar doğru bir yatırım

Ahmetg Guest
     Alıntı Originally Posted by Patrick Bateman Yazıyı Oku
    Ne İzmir, ne İstanbul, ne Antalya.

Şuradaki keyif hiçbirinde yok.

Oooh Ekim ayında deniz keyfi.

https://www.google.com.tr/maps/@26.0...2!8i6656?hl=tr

Kış mış yok.
    Fotografa bakarsan kimse acilmamis

Neden?

Cunku kopekbaligi var

Turkiyenin gozunu seveyim. Dunyanin en guzel ulkesi. Kuran I kerimde bahsi gecen cennettir Turkiye. Yeterki paran olsun.

Ahmetg Guest
    Aha ev de buldum mis gibi, Oh ya oh!

https://www.zillow.com/homes/for_sal...t/15_zm/0_mmm/

Abicim şuranın güzelliğine gel. Kafanı çıkarıyorsun balkondan miss gibi Miami. Açıcam kurbağa şarabımı da

Bu paraya İstanbul'da ne alabiliyoruz peki? Agaogli Mayworld 1+0. Aferem.
    o eve benzer evim var

6 odasi var, bir odasinda ben obur odasinda esim hergun facebook tan TR den ne olmus okuyoruz ona buna mesaj atiyoruz aklimiz hep Turkiye'de.

HAftasonlari eve arkadaslar geliyor. %100 muhabbet Turkiye uzerine. Butun muhabbet Bodrum Marmaris Cesme Didim yok Ayvalik yok Cunda adasindaki ev fiyatlari olaylar tatiller orada cekilmis fotolar ve anilar

Cunku Amerika bu kadar guzel degil cunku amerika cirkin cunku Amerika da heryse yasli doldu. Genc yok insanlar guzel degiller. Denize giremiyorsun yemek yemek icin adam gibi lokanta yok. Nereye gidersen git hep insanlar ya yasli ya cirkin

Turkiyem cennetim benim. Senin degerini bilemedik. Affet bizi...

3. Köpekbalığı oltaya takılmış farkında değil

Ahmetg Guest
     Alıntı Originally Posted by djoz Yazıyı Oku
    Zillow bizim de ailece ağzımızın suları aka aka baktığımız bir site.
    Öyle harika evler öyle ucuza satılıyor ki, insanın "neden benim greencardım yok nedeeeeğğğn" diye ağlayası geliyor.

"Amerikada emlak balonu patladı, o yüzden evler çok ucuz" diyecek kişiler için de peşin peşin şu USA konut fiyat endeksini koyalım.
    Böylece fiyatların orada ucuz olmadığını, bizde aşırı pahalı olduğunu görsünler.

Sizin egitiminiz var degilmi? Yani en azindan bir universite bitirmissindir heralde

Az bucuk ingilizcende vardir zaten olmayan Turk yok

Istanbul yalnizca ve yalnizca NY ve San Francisco ile karsilastirilabilir. Boston I git Ankarayla karsilastir mesela bunun gibi. Anladinmi?

Istanbul u gidip Virginia eyaletiyle karsilastiramazsin cunku kategoriler farkli

Mesela Miami - Izmir olabilir

Eger boyle karsilastirirsan Istanbul un sapiklik ve manyaklik derecesinde ucuz oldugunu ustune gayrimenkul vergisi olmadigini ustune suc oraninin komik derecede dusuk oldugunu insan kalitesinin fersah fersah yuksek oldugunu anlarsin

Yani egitimli insan anlar seni bilmiyorum ama umut ediyorum.

Zillow mus ta bilmemneymis. Internetten bakarak ahkam kesmek kolay. Evimin bahcesi 1 donum belki ama senede 1 aydan fazla cikamiyorum. Neden? Cunku sivrisinek dolu. Ee ilacla o zaman. Ilaclamak yani belediye ilaclamiyor arilar bocekler olmesin diye. Satilan ilaclar 1-2 saat tesir yapar. Turkiyedeki bir cok kimyasal madde ve ilac burada yasak Zaten amerika yasaklar ulkesi sirf bunun icin bile TUrkiye ozleniyor ve sirf bunun icin butun TUrkler evlerinin TR de aliyorlar. ABD de kirada oturup TR de kooperatife eve giren cok Turk var. Cunku burada alinan evin bir degeri anlami yok.

Denize giremiyorsun kopekbaligi zaten camur gibi bir renk asla Ege denizi gibi degil. Insanla konusamazsin cirkinler yemek yiyemezsin %99 ettir sebze bilmezler. Satilan deniz urunlerinin %99 u cin mali ve ciftlik

Daha devam edeyim mi yoksa yetermi? Yani istersen 100 sayfa doseyebilirim rahatlikla

Ucak biletimi almisim Kusadasinda guzelcamli daki milli dogal parkin yaninda bir apartman dairesini gunlugu 100 TL ye kiralamisim. Pazarindan taze meyve sebzemi alicam arabayi kiralamisim zaten. milli parka giriyorsun masmavi ama ne mavi parlament mavisi denize kendimi aticam. Kopekbaligi yok yasli cirkin insanlar yok sahilde kebap kofte yapan yerde var. ohhh mis...

Amerikada varmi boyle bir sey ? yok

ah bir de dolar gercek degerine gelse soyle 5 TL falan. off offff

5. Dolara yatırım yapmak etik değil arkadaşlar. Ayrıca çok da yanlış. Keferenin parasını tutup oyuna alet olmayın.

Allah'ın lütfen dolar 1 tl olsun.

Alıntı Originally Posted by kimi raikkonen Yazıyı Oku
    İstanbul'da kiralık emlak fiyatlarının %25 gerilediğine dair bir haber var:
    http://www.ntv.com.tr/ekonomi/istanb...JESfwoPtnPXdEg
    Beyler merhabalar,
    Bu linkte gösteriyor ki balon ciddi hava kaçırıyor

Ahmetg Guest
    Köpekbalığı oltaya takılmış farkında değil
    sende benim gibi 24 yil boyunca denize gireme ama dibindeki kilometrelerce uzunluktaki camur rengindeki okyanusa bakip ah ah cek sonra konus

Cennet gibi ulkede yasiyorsun ama degerini bilmiyorsun

Dunyada cok cok az ulkede Turkiyenin dogasi denizi yemegi insani var

Bir seyin degerini anlaman icin ilkonce kaybetmen lazim. BIr daha da bilmedigin konu hakkinda yorum yapma. Dagin basindaki itin terkettigi kocaman evlerin fiyatina bakarak analizmi yapilir? Gulerler adama....

8.  Alıntı Originally Posted by Ahmetg Yazıyı Oku
    sende benim gibi 24 yil boyunca denize gireme ama dibindeki kilometrelerce uzunluktaki camur rengindeki okyanusa bakip ah ah cek sonra konus

Cennet gibi ulkede yasiyorsun ama degerini bilmiyorsun

Dunyada cok cok az ulkede Turkiyenin dogasi denizi yemegi insani var

Bir seyin degerini anlaman icin ilkonce kaybetmen lazim. BIr daha da bilmedigin konu hakkinda yorum yapma. Dagin basindaki itin terkettigi kocaman evlerin fiyatina bakarak analizmi yapilir? Gulerler adama....
    Bilader bütün forum sana gülüyor ama istikrarlı bir biçimde aynı şekilde saçmalıyorsun. Özellikle kıyıdan bir foto koydum ki köpekbalığı muhabbetini açasın diye.

Söylediklerini ciddiye alan bir tane 20-40 yaş arası insan bulamazsın. Senin muhabettini ancak 50 hatta 60 yaş üstü kesim çeker.

Sayfa 56/1014 İlkİlk ... 646545556575866106156556 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •