Sayfa 15/95 İlkİlk ... 513141516172565 ... SonSon
Arama sonucu : 760 madde; 113 - 120 arası.

Konu: MPARK - Medical Park Sağlık Hizmetleri A.Ş.

1. Ak yatirim karizmayi cizdirmistir
    Artık tavsiyeleri yatırımcı açısından
    On kere düşünülmelidir.YTD

2. Medicalin bile pahalı bulup
    Vazgeçtiği 24-28 arz fiyatına
    % 40-24 iskontolu diyenler
    Bakalım yeni fiyata ne diyecek.YTD

3.  Alıntı Originally Posted by gercekhisseci Yazıyı Oku
    Ak yatirim karizmayi cizdirmistir
    Artık tavsiyeleri yatırımcı açısından
    On kere düşünülmelidir.YTD
    İş yatırım bunun arzına katılmadı üçkağıt var diye sanırım.

4. lokman hekim i inceledim ben aslında bu şirketin değeri 40 tl ye geliyor lokman a göre kıyaslanır sa ak yatırım diğerleri lokman hekim e göre kıyaslama yapmışlar ama acıbadem vardı eskiden ona göre kıyaslama olaydı 40 tl pahalı oluyor 9 tl olması gerekiyor yani şirkete göre değişiyor durum demek lokman hekim borsada balon olmuş bir balona göre kıyaslama olmuş

Bu da şunu gösterir lokman hekim i alan gurup onu balon yapanlar bu hastanenin sahipleri galiba yani medical park cılar almış lokman hekim i borsada balon haline getirmişler böylelikle ellerinde ki hisselerin değeri yükselmiş oluyor

5. Bana göre acizane fikrim bu sene yapılan halka arzlara bakıldığında yapılan politika perşembe ve cuma ya getirip hafta sonuda sosyal medya ile biraz da şişirip söyle talep geldi diyorlar ve milleti oyuna getiriyorlar ama bu hafta ki halka arz ikisi aynı ana geldi yatırımcı ister istemez bölündü ve ya bi miktar medikala girerken bi miktarda enerjiye girdi bana göre enerjide diğer hisselerde olduğu gibi en az bi tavan yapacak sonra medikal park 5_6 şubat arası olacak demişler ama o bana göre yine perşembe ve cuma ya getirip beklenen den fazla talep geldi diyecekler bakalım ne olur

ALE-L21 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

6. Yeni fiyatlama ile halka arz tamamlandi. Arz edilen butun hisselere talep geldi aciklamasi yapildi..

7. Buyuk ihtimal Yabancılarla anlaşarak
    Fiyat verdiler arz biter demistim.
    Açılış normal olur kademe kademe
    Kısa yükselişler olurda
    Bu bilanço zarariyla pek gitmez.
    Elde edilecek 600 tl bile 1.3 tl borcun
    Yarısını bile kapatmiyor. Spekülasyon olmazsa uzun süre bu fiyatta kalır.YTD

8. http://www.bloomberght.com/haberler/...a-arzina-talep

Bloomberg News'te yer alan habere göre, Medical Park'ın halka arzında bütün arz edilen hisseler talep buldu.

Sayfa 15/95 İlkİlk ... 513141516172565 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •