Sayfa 494/803 İlkİlk ... 394444484492493494495496504544594 ... SonSon
Arama sonucu : 6424 madde; 3,945 - 3,952 arası.

Konu: NUGYO nurol gmyo

1.  Alıntı Originally Posted by Makarna Yazıyı Oku
    9 aylık kar 7,5 milyon..

9 aylık bilançoda değerlemeye girmeyen, fakat 12 aylık bilançoda değerleme farkı karı yaratacak acaba hangi projeden gelecek katkı olacak? Hesap edebiliyorsanız helal olsun..
    bir kere yeniden değerlendirme her çeyrekte yapılan bir şey değil.mevzuat gereği yıl bitince yapılır ve her yııl yapılma zorunluluğu var.bu da yılsonu bilançosuna yansıtılır.burada helal olsun gibi laflarla alaycı tavırlar içine gireceğinize araştırın

2.  Alıntı Originally Posted by 2020 Yazıyı Oku
    bir kere yeniden değerlendirme her çeyrekte yapılan bir şey değil.mevzuat gereği yıl bitince yapılır ve her yııl yapılma zorunluluğu var.bu da yılsonu bilançosuna yansıtılır.burada helal olsun gibi laflarla alaycı tavırlar içine gireceğinize araştırın
    yatirim amacli gayrimenkullerdeki degerleme farkindan nekadar kar bekliyorsunuz??

Ytd

3.  Alıntı Originally Posted by jorçhoroz Yazıyı Oku
    -

sever misin sevmez misin bizi bilmiyorum ama çok eskisin, bizdensin biliyorum
    sn. jorçhoroz, sn. nomorebets o kadar uzun süredir buradayız ki artık aile olduk sayılır. Buluşsak sohbetimiz yürür o kadar söyleyeyim
    Bu vesile ile paylaşmış olduğunuz grafik ve yorumlar için tekrar teşekkür etmiş olayım

Kendi durumum şöyle: portföyümüz 2/3 ünü bir süre önce satmıştım. 1/3 ile beklemedeyim. Hayırlısı.

4.  Alıntı Originally Posted by jorçhoroz Yazıyı Oku
    -

sever misin sevmez misin bizi bilmiyorum ama çok eskisin, bizdensin biliyorum
    https://www.youtube.com/watch?v=I7vCDmPlVbM

5. Beklenen gaplı eksi açılışa eşlik edip 4,79 açar mı? Sonra da 4,62 ye vurdurur mu dersiniz? En son Bilanço tarihi nedir acaba?

6. dedikodular şöyle;

Tweeter'da züğürt tesellileri başlamış.
    Güzelleşiyomuş nugyo,
    Yo hayır endex yüzünden baskı yiyomuş,
    Aslında yabancı topluyormuş,
    5 i kırarsa iyiymiş.

7.  Alıntı Originally Posted by jorçhoroz Yazıyı Oku
    dedikodular şöyle;

Tweeter'da züğürt tesellileri başlamış.
    Güzelleşiyomuş nugyo,
    Yo hayır endex yüzünden baskı yiyomuş,
    Aslında yabancı topluyormuş,
    5 i kırarsa iyiymiş.

Ben çalıştım dersimi 5 geçilirse önce 5.20 sonra 5,30 ve sırası ile 5.40-5,50 ve 5.60 a gidebilir orayı kırarsa 6 ve 6.20 yi deneyebilir sonrası zaten 6.30 u görebilir.

4.80 altında kapanırsa 4.70 ve 4.50 test edebilir, endekse göre çok satış yerse 4.30 lar mümkün, daha altta 4,10-4- ve 3,90 var.

4,80 den aşağı eğer rakun tuzağı yapıp yukarı 4.90 ı zorlarsa ardından zebra tuzağı ile 5i geçebilir ve ilk senaryo olabilir, aksi takdirde ikinci senaryoya dikkat edilmeli.

YTD aq..

Sent from my iPhone using hisse.net mobile app

8.  Alıntı Originally Posted by Analizsever Yazıyı Oku
    yatirim amacli gayrimenkullerdeki degerleme farkindan nekadar kar bekliyorsunuz??

Ytd
    300-320 arası.

Sayfa 494/803 İlkİlk ... 394444484492493494495496504544594 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •