Sayfa 100/400 İlkİlk ... 50909899100101102110150200 ... SonSon
Arama sonucu : 3195 madde; 793 - 800 arası.

Konu: BRYAT - Borusan Yatırım ve Pazarlama

1.  Alıntı Originally Posted by kubilayhan23 Yazıyı Oku
    Kottan çıkmaya ne zaman karar vermiş.

Bigisi olan paylaşırmı.
    Baskı falan yok, gaza gelme,3 bin 5 bin lot la bir halt olmaz. memleket yangın yeri, bataklıkla uğraşıyor vs.vs. Çok farklı birşey olmadan umutlar uzak baharlara.

[device_name] cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

2. İşte, görünüyorki hayallerin bir sonu varken, gerçekler yürüyüp gidiyor.
    Enseyi karartmayın diyeceğim ama vebalinede girmek istemem.
    Bütün planları unutun, ülke kişinin istikbali kurtarma uğruna ateşe atladı. artık kısmen kumara döndü. Alıp yıllar (minumum yatırımcı olmaz ama )
    sonra çıkmakta var yada kötüsü.. Herkes için hayırlısı.. Umarım patron bir ışık görür, bulur.

3. Kağıda nazar değmesin diye yazmak gelmiyor içimden. 20 yıla gerek yok merak etmeyin.

4.  Alıntı Originally Posted by teoss Yazıyı Oku
    Kağıda nazar değmesin diye yazmak gelmiyor içimden. 20 yıla gerek yok merak etmeyin.
    20 yıla gerek olduğunu söylemedim,
    ama 250-360 günle olmayacağını söyledim söylüyorum
    Yeni bir etken daha var nazar diyorsun.

5. Zamanım tükenmek üzere acele etse iyi olur. Benim gibi uğurlu yatırımcıyı bulamazsınız bir daha

6. Borusan Mannesman, ABD'nin Teksas eyaletinde inşa edilecek olan bir doğal gaz boru hattı projesinin 368 km uzunluğundaki kısmının boru tedarik ihalesini kazandı

Kamuoyu Aydınlatma Platformu'nda (KAP) yayınlanan açıklama aşağıda bulunuyor:

Şirketimiz, ABD'nin Teksas eyaleti sınırları içinde inşa edilecek olan bir doğal gaz boru hattı projesinin 368 km uzunluğundaki kısmının boru tedarik ihalesini kazanmıştır.

173 milyon ABD doları tutarındaki kontrat bedeliyle, Borusan Mannesmann'ın şimdiye kadar kazandığı en büyük ihale olan bu proje kapsamında gerekli olan doğal gaz hat borularının tamamı, dünyanın en yeni spiral boru üretim teknolojisine sahip tesislerinden biri olan Gemlik fabrikasında üretilecektir. Sevkiyatın 2018 yılı içinde tamamlanması planlanmaktadır.

Şirketimizin özellikle son 3 yılda tedarikçisi olduğu ABD boru hattı projelerinde gösterdiği olağanüstü performans; ABD ekonomisi için çok önemli olan, hat güvenliği açısından da uzmanlık ve güvenilirlik gerektiren bu projeyi almasında en önemli unsur olmuştur.

https://www.kap.org.tr/tr/Bildirim/658977

173 milyon.. bi de abd doları..taze değil ama önemli haber.. nede olsa aileyiz

7. Sn Sinirli Bezgin ve Sn Temple üstadlarım, yanlış anlamazsanız şöyle bir sorum olacak.

Yatırım tarlanızda karpuz olarak yalnızca b.yatırımmı var, cevabınız evet ise nedenini öğrenebilirmiyim.

Not:Temple üstad bu ihale haberinin 8 gün kapa geç verilmesi nedeniyle spk şirkete ve işlem yapanlara ceza kesermi acaba?

Saygılarımla

8.  Alıntı Originally Posted by dadaş ali Yazıyı Oku
    Sn Sinirli Bezgin ve Sn Temple üstadlarım, yanlış anlamazsanız şöyle bir sorum olacak.

Yatırım tarlanızda karpuz olarak yalnızca b.yatırımmı var, cevabınız evet ise nedenini öğrenebilirmiyim.

Not:Temple üstad bu ihale haberinin 8 gün kapa geç verilmesi nedeniyle spk şirkete ve işlem yapanlara ceza kesermi acaba?

Saygılarımla
    Bugün için evet..
    Nedeni bağımlılık..

Sayfa 100/400 İlkİlk ... 50909899100101102110150200 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •