Arama sonucu : 3322 madde; 1 - 8 arası.

Konu: MERKO - Merko Gıda

Hybrid View

Previous Post Previous Post   Next Post Next Post
  1. Yarin iyi eksi basacaksın ama yemezler spek lot arttiracagim sahsen dipten alabildigim kadar... pasa pasa gotureceksin bu kagidi

2. 1. Anlaşmanın SPK tarafından olumsuz cevap verilebileceği yazılmış, anlaşma usulsüz müdür? ki geçersiz sayilsin?
    2. Yıllık bilanço zarar yazmış, bu yeni bir mesele değil ki, şirket zarar yazıyor zaten. Bunun içindir ki, fon sağlayarak şirketin mali gücünü artırmaya çalışıyor.

Bence bunda çok olumsuz görülen ve yarın eksi açacak derecede kötü bir durum yok gibi. OYAK, bizim, vakıf, finansman gibi büyük aracı kurumların aylık takas değerlerine bakıldığında artış görülmekte. Buda benim biraz içimi rahatlatıyor. Bir haftalık süre içinde bende biraz girdim hisseye ama formu yeni yeni okumaya başladım, içim karardı. Yarın nasıl olacak çok merak ediyorum. Hepimiz için iyi olur inşallah.

3. Haaa, birde bilanço gönderim zamanı ile ilgili birşeyler yazılmış. Bildiğim kadarıyla bilanço ya seans başlamadan, yada bittikten sonra açıklanır. Seans içinde verilmez.

4.  Alıntı Originally Posted by Akrep71 Yazıyı Oku
    1. Anlaşmanın SPK tarafından olumsuz cevap verilebileceği yazılmış, anlaşma usulsüz müdür? ki geçersiz sayilsin?
    2. Yıllık bilanço zarar yazmış, bu yeni bir mesele değil ki, şirket zarar yazıyor zaten. Bunun içindir ki, fon sağlayarak şirketin mali gücünü artırmaya çalışıyor.

Bence bunda çok olumsuz görülen ve yarın eksi açacak derecede kötü bir durum yok gibi. OYAK, bizim, vakıf, finansman gibi büyük aracı kurumların aylık takas değerlerine bakıldığında artış görülmekte. Buda benim biraz içimi rahatlatıyor. Bir haftalık süre içinde bende biraz girdim hisseye ama formu yeni yeni okumaya başladım, içim karardı. Yarın nasıl olacak çok merak ediyorum. Hepimiz için iyi olur inşallah.
    Anlaşmanın SPK tarafından olumsuz cevap verilecegi nerde yazıyor.

GM 5 Plus d cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

5.  Alıntı Originally Posted by akcakese Yazıyı Oku
    Anlaşmanın SPK tarafından olumsuz cevap verilecegi nerde yazıyor.

GM 5 Plus d cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    Formda arkadaşlar yazmış, olumsuz cevap verilebilir diye. Bence verilmez, olumsuzluk yok, bunu anlatmak istedim.

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •