Sayfa 110/912 İlkİlk ... 1060100108109110111112120160210610 ... SonSon
Arama sonucu : 7289 madde; 873 - 880 arası.

Konu: CEMAS - Cemas Döküm

1. Burda hedefiniz nedir sayın tatar ramazan

SM-G930F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

2.  Alıntı Originally Posted by ahmet23 Yazıyı Oku
    Burda hedefiniz nedir sayın tatar ramazan

SM-G930F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    Cemaşta mı?

Cemaşta bir hayaldeyim......Tıpkı yeşil.beyaz,flap,datagate,kront,egeen,logo vesaire girdiğim ve yüksek fiyatlı hayal hisselerim gibi....!!!

En azından çift haneli en küçük rakam......Ama zor ve uzun zaman alır.....2 yıl sürebilir.....!!!!

Yazdıklarım asla yatırım tavsiyesi değildir.....Her koyun kendi bacağından asılır ,bunu unutmayınız.....!!!

3. Ayenim 11.12 de,cemaş ım 3.87 de.......!!!!

4. Tatar kardeş bu yeşil hakkında ne düşünüyorsun

hisse.net kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

5. Birde sayın tatar yonganın durumu vahim gözüküyor siz satış düşününce heleki tabandan durum hiç iyi değil gibi

6. Arkadaşlar neden yongada satış YAZDIĞIMI yazayım.....Geçen de 1052.80 tavan olacakken sildiler son saniye ve 1052.30 dan işlem gördü 09:55 te........Sonra saat 12:54:58 e kadar tavandan 150 civarı işlem görecekti,ama bekleyen 300 lot civarı idi....Son saniye alışları sildiler ve 1000 tlden geçti işlemler.....!!!!

Kimse etkilenmesin belki de bu defa böyle olmayacak ve tavan kapatıp 2000 lere gider ama ben satış yazdım 8 lotumun 7 sine.....!!!

1 lotla devam edeceğim yongada......!!!

Kimse benden etkilenmesin yongada...Herkesin kararı kendine.....!!!

7.  Alıntı Originally Posted by çınar33 Yazıyı Oku
    Tatar kardeş bu yeşil hakkında ne düşünüyorsun

hisse.net kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
    Hocam yeşil 100 olur diyordum 3 gün önce.....Ama dün salınca acaba en büyük hikaye gözaltından çıkma mıydı? diye şüphelenmeye başladım ve karar verdim...Sabah da salınca sattım ben.....!!!!

Hissenin durumuna göre bakarım.....!!!!

Güzel kar gelmesi lazım,bir de wowwo nun halka arzı hikayesini kullanacaklar......Ama önce yeşil in fiyatının oturmasını beklemek gerekir.....!!!!

8.  Alıntı Originally Posted by Terazi Yazıyı Oku
    Birde sayın tatar yonganın durumu vahim gözüküyor siz satış düşününce heleki tabandan durum hiç iyi değil gibi
    Bu benim kararım kardeşim.....Ne olur sonuç bilemem.....!!!

Sayfa 110/912 İlkİlk ... 1060100108109110111112120160210610 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •