Sayfa 100/416 İlkİlk ... 50909899100101102110150200 ... SonSon
Arama sonucu : 3322 madde; 793 - 800 arası.

Konu: POLTK - Politeknik Metal

Alıntı Originally Posted by aunsalg82 Yazıyı Oku
    Yatırım durumunun haber verilmesi gerekiyor, Şubat sonuna kadar başlanacak ve haber verilecek deniyordu ama ses yok. Genel kurula kadar haber düşer diye düşünüyorum.
    Başladıklarını ama haber vermediklerini düşünüyorum. Yatırımcı ilişkileri yetkilisine ulaşmak cb na ulaşmaktan daha zor. Enaz 50 kez aradaım bir kez konuşabildim... bu konuda çok başarısız buluyorum şirketi...

iPhone cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    Yazdıklarım kesinlikle yatırım tavsiyesi degildir..Sadece kendi kişisel görüşlerimdir...

2. 41.40 - 41.44 - 41.50'ten alım yaptım

3.  Alıntı Originally Posted by pit Yazıyı Oku
    Başladıklarını ama haber vermediklerini düşünüyorum. Yatırımcı ilişkileri yetkilisine ulaşmak cb na ulaşmaktan daha zor. Enaz 50 kez aradaım bir kez konuşabildim... bu konuda çok başarısız buluyorum şirketi...

iPhone cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    Aynı şekilde düşünüyorum. Şirketlerin yatırımcı ilişkilerine bakış açısı öyle, o açıdan ben çok şaşırmıyorum Genel kurulda şikayet olarak belirtilebilir.

Sol şeridi boşaltalım.
    Hadi bu sefer inşallah.

[device_name] cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

5. Bilanço Son Gün Ayın 13, Son Güne Bırakmak Sana Yakışmaz 4 gün değil yıllarca seninleyiz...
    https://siriusvarlikfonu.blogspot.com.tr

Alıntı Originally Posted by tigris Yazıyı Oku
    Bilanço Son Gün Ayın 13, Son Güne Bırakmak Sana Yakışmaz 4 gün değil yıllarca seninleyiz...
    https://siriusvarlikfonu.blogspot.com.tr
    12. si diye biliyorum
    Yazdıklarım kesinlikle yatırım tavsiyesi degildir..Sadece kendi kişisel görüşlerimdir...

Birileri gene her zamanki gibi şirketle ilgili olumlu bir habere bizden evvel ulaştı,biz de ancak tahtamız böyle olunca, diyoruz ki ,ha tamam şirkette olumlu bir şeyler var ,ancak böyle öğreniyoruz şirketle ilgili işleri ,yakında bizde öğreniriz eminim ,ama benim 1 Nisanda gelecek paramla aşağıdan maliyetlen mem hayal oldu galiba....

Alıntı Originally Posted by playmaker Yazıyı Oku
    Sol şeridi boşaltalım.
    Hadi bu sefer inşallah.

[device_name] cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    Sayın playmaker ne demek istediniz bununla ,yoksa o kalın lotları gene siz mi aldınız? ,yoksa kağıdın yükseleceğini mi tahmin ettiniz ?

Sayfa 100/416 İlkİlk ... 50909899100101102110150200 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •