Sayfa 499/689 İlkİlk ... 399449489497498499500501509549599 ... SonSon
Arama sonucu : 5509 madde; 3,985 - 3,992 arası.

Konu: ESEMS - Esem Spor Giyim Sanayi Ve Ticaret A.Ş.

1. şu spk ofisten iş yapmasa ...git bak bakim bu makinalar nerde değeri ne ...30 milyon şirket 374 bin makinası kalmış...onay ver gitsin

2. Ya arkadaşlar benim anlamadığım kottan sıktır olup gidince harbiden paramı alacaksınız ne olacak sanıyor musun mal varlığı kalacak onu da ilk sırada sen o bu alacak ya arkadaş bura Türkiye normal sıradan adam gidiyor bankadan para çekiyor kredi sonra ne mal varlığı varsa devret sat maaşına haciz koyduruyor banka parasını alamayınca 5 yıl sonra hükümsüz artık ne alırsa anlaşma hee şimdi ordan kurtulsun sende oda buda mahkemede alır sıra sana gelirse mi diyeyim yoksa varsa dükkan senin mi ne diyeyim

3. bu adam daha gülçin oral adına ipotekli krediyi ödeyemiyor...evi sattırıyor annesiydi sanırım....sen nasıl esemi yapılandıracaksın para nerede cengo...

4.  Alıntı Originally Posted by spiderman Yazıyı Oku
    bu adam daha gülçin oral adına ipotekli krediyi ödeyemiyor...evi sattırıyor annesiydi sanırım....sen nasıl esemi yapılandıracaksın para nerede cengo...
    İyi tarafından bak. Anasının evini sattırmış en azından. Ya o ev de olmasaydı ne satardı. Zor durumda tabi. Allah yardımcısı olsun.

5. bu hisseye gözaltı pazarında bilerek ben yatırım yaptım kimse zorla aldırmadı ...ama bu hissede olanlardan ben sorumlu değilim devlet
    de sorumlu birleşmeden katakullileri onayladığı için ....

6. Eksi öz sermaye ye geçmiş ttk 376 maddesine göre bilanço isteyecek spk 1 ay içinde nisan ayı gibi neticesi belli olur orada eksi sermaye derse ttk 376 ya göre borsadan atılır dardanel gibi marka değeri vermez se o bilançoda borsadan atılır
    yazdıklarım yatırım tavsiyesi değildir

Alıntı Originally Posted by meteak Yazıyı Oku
    Eksi öz sermaye ye geçmiş ttk 376 maddesine göre bilanço isteyecek spk 1 ay içinde nisan ayı gibi neticesi belli olur orada eksi sermaye derse ttk 376 ya göre borsadan atılır dardanel gibi marka değeri vermez se o bilançoda borsadan atılır
    yazdıklarım yatırım tavsiyesi değildir
    Üstad yoksunuz ortalıkta, ayrıldınız heralde, halayları özledik 376. Maddeye kendince bir yol haritası çıkardı Cenk... gayrimenkul atış karlarının sermayeye eklenmesi, fason üretim yaptırılması, lisans anlaşmaları vs..
    YERYÜZÜNDE BÖBÜRLENEREK YÜRÜME!! ÇÜNKÜ SEN NE YERİ YARABİLİR NE DE BOYCA DAĞLARA ERİŞEBİLİRSİN...

Ayrıca gözaltı pazarına bulaşmama neden olan Dardanel kendimi bildim bileli eksi özsermayede (güncel -210 milyon) ....orda da kel Niyazi istediği gibi at koşturuyor... al birini vur ötekine...
    YERYÜZÜNDE BÖBÜRLENEREK YÜRÜME!! ÇÜNKÜ SEN NE YERİ YARABİLİR NE DE BOYCA DAĞLARA ERİŞEBİLİRSİN...

Sayfa 499/689 İlkİlk ... 399449489497498499500501509549599 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •