Sayfa 56/409 İlkİlk ... 646545556575866106156 ... SonSon
Arama sonucu : 3271 madde; 441 - 448 arası.

Konu: TOASO - Tofaş Oto Fabrikaları

1.  Alıntı Originally Posted by SORUZBAH Yazıyı Oku
    20 yıllık birikimim kâr etmiş kâr payı veriyor diye girdik burası kumarhane olmuş zarar eden kâr payı vermeyenler yükseliyor tam cambaz olmuşlar.

Redmi Note 4 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    Ihtiyacın olmayan paraysa abi sabır et 10 sene tahtaya bakma.hatırı sayılır bi servetin olur..yoksa bu Hareketler psikolojini bozar.haber izleme mümkünse cep telefonu televizyon internet açma..borsada kaşar olman rahat olman lazım.. Sen dik durdukça seni bükmeye psikolojini bozmaya çalışırlar.
    ADEL/TTRAK/ÇİMSA/TOFAŞ/AKSA/BRSAN/PETUN/INDES. /BRİSA/ARÇELİK/EREĞLİ/TÜPRAŞ/FORD OTOSAN/SODA

2. Allah razı olsun kardeşim sonuna kadar bekleyeceğim tek umudum hurda teşviği daralmayı bitirecek tek ümit

3. 27.78 kısa vade en sağlam desteğimiz..haftalık kapanışlarda 26.20 yı görürsek bi 20 bin daha atarım..onun altı şu an bence imkansız.çok sonra 22/17.8 ilerde piyasada bozarsa yeni alım yerlerim
    ADEL/TTRAK/ÇİMSA/TOFAŞ/AKSA/BRSAN/PETUN/INDES. /BRİSA/ARÇELİK/EREĞLİ/TÜPRAŞ/FORD OTOSAN/SODA

4.  Alıntı Originally Posted by SORUZBAH Yazıyı Oku
    Allah razı olsun kardeşim sonuna kadar bekleyeceğim tek umudum hurda teşviği daralmayı bitirecek tek ümit

Rica ederim..bana sorarsınız BORSAYA büyük zararla başlamak her zaman kazançtır.şimdiki sınavınız kayba tahümmül etmek..AMA EN ZORU BOĞA PİYASASI BAŞLADIĞINDA KAZANÇTA OTURMAKTIR..BU SÖYLEDİĞİME ZAMANI GELİNCE HAK VERİCEKSİNİZ.

5.  Alıntı Originally Posted by SORUZBAH Yazıyı Oku
    Allah razı olsun kardeşim sonuna kadar bekleyeceğim tek umudum hurda teşviği daralmayı bitirecek tek ümit

Hurda teşviği boş iş üstadım.

94 model tüplü Doğan'ı olan abiye dedim bunu, 10 bin lira teşvik var, hurdaya ver bunu devlete, 10 bin indirimle sıfır araba al.

Kızdı bana, benim araba 14 bin ediyor dedi, keriz miyim ben 10 bine vereyim devlete?

6. Haklısın ama yüzbinlerce ederi onbin tl altında arabalar var piyasada onların biraz faydası olur bence

7. Bugün genel kurul var temettü onayı olacak acaba bişeyler olur mu Allah büyük

8. Değerli kardeşlerim, büyükleri borsada biz küçük yatırımcılar ile fiyatını belirleyen Insiderler speklar arasındaki tek fark onların İÇERDEN GELECEĞE DAİR ŞİRKETİN SATIŞLARI HAKKINDA BİLGİ ALMASIDIR.VE BORSADA FİYATLAR PİYASANIN HER ZAMAN 1_2 SENE ÖNÜNDEN GİDER..HİSSEDEKİ FİYAT DÜŞÜŞÜNE BAKARSAK ŞU AN İÇİN KARLILIKTA YÜZDE 20 YE YAKIN DÜŞÜŞ BEKLENİYOR..YANİ YILI 1 MİLYAR CİVARI KARLA KAPATABİLİRİZ.

Sayfa 56/409 İlkİlk ... 646545556575866106156 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •