Sayfa 20/1006 İlkİlk ... 1018192021223070120520 ... SonSon
Arama sonucu : 8046 madde; 153 - 160 arası.

Konu: Banka Mevduat Faizleri (ARTI PUAN/tezgah altı faiz oranları)

1. Yatırım Bankaları BDDK denetiminde mi faaliyetlerini sürdürüyorlar? Zorunlu karşılık ayırıyorlar mı? Konu hakkında bilgisi olan yazarsa sevinirim.

2.  Alıntı Originally Posted by Kral 35 Yazıyı Oku
    Yatırım Bankaları BDDK denetiminde mi faaliyetlerini sürdürüyorlar? Zorunlu karşılık ayırıyorlar mı? Konu hakkında bilgisi olan yazarsa sevinirim.
    Zorunlu karişılık ayırıyorlar ama mevduat sigortası primi ödemiyorlar ve bu nedenle de 100kTL'lik mevduat garantisine sahip değiller.
    En güçlü veya en zeki olan değil, DEĞİŞİME en açık olan türler hayatta kalır...Charles Darwin
    https://twitter.com/r_x_p_u

3.  Alıntı Originally Posted by rxpu Yazıyı Oku
    Zorunlu karişılık ayırıyorlar ama mevduat sigortası primi ödemiyorlar ve bu nedenle de 100kTL'lik mevduat garantisine sahip değiller.
    Yıllardır bu 100k limiti güncellenmiyor. Günümüzde enflasyon karşısında eridi.

SM-G610F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

4. Abank 26 mart ta 101 günlük mk 15.35 e gelen bono satacak.Akbank 23 mart ta 53 günlük mk 14.80(1m-5m arası için) 15.05(5m üstü için) banka bonosu satacak.

[device_name] cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

5.  Alıntı Originally Posted by Kral 35 Yazıyı Oku
    Yıllardır bu 100k limiti güncellenmiyor. Günümüzde enflasyon karşısında eridi.

SM-G610F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    Genelde bu limit tüm ülkelerde düşük. Avrupa birliğinde de ortalama 50.000 Euro civarında. Ama bu ortalama bir değer daha düşüğü de var.
    En güçlü veya en zeki olan değil, DEĞİŞİME en açık olan türler hayatta kalır...Charles Darwin
    https://twitter.com/r_x_p_u

6. Merhaba arkadaşlar,

Uzun bir süredir başlığı takip ediyorum. Çok da yararını gördüm, faiz oranı bilgisi ve genel bilgilenme açısından. Yazan herkese teşekkür ederim.

Fayda sağladığım insanlara benim de bir katkım olsun istedim. Dün foruma tekrar kayıt oldum.

Temennim, daha çok forum takipçisinin burada bilgi ve faiz oranı paylaşımında bulunması.

Dün almış olduğum oranlar şu şekilde:

Herkese selamlar

Tutar 500bin+ ABD Doları (TL’ler için de karşılığı TL), vade 32 gün ve temdit.

Odeabank - USD - %4,15
    Odeabank - TRY - %14,60
    Burgan Bank - USD - %4,00 (yeni giriş %4,10-%4,25 arasında değişiyor, şubeye göre)
    Burgan Bank - TRY - %14,60
    Abank - USD - %4,15
    Abank - TRY - %14,90
    İng Bank - USD - %4,00
    İş Bank - USD - %2,75
    İş Bank - TRY - %13,75

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    bangkok/köln/antalya
    Gönderi
    234
    pazartesi 120k nın dönüşü var burgandan.sanırım yine 15 verirler.
    ben günlük gitmek istesem bu güldüren hesap 14.5 den 3 ay devam ediyor mu? bilgisi olan?

8. Ağalar kusura bakmazsa fakirler için ben de birşey paylaşayım:
    yapı kredi 65 bin liraya %14.2
    fibabanka 13 bin dolara %3.5

Sayfa 20/1006 İlkİlk ... 1018192021223070120520 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •