Arama sonucu : 5203 madde; 1 - 8 arası.

Konu: BMEKS - Bimeks Bilgi İşlem ve Dış Ticaret

Hybrid View

Previous Post Previous Post   Next Post Next Post
  1. Özgür bey haber gelene kadar bence tahtanın geçici olarak kapatılması lazım yoksa hiç edecekler kağıdı

2.  Alıntı Originally Posted by Safirim Yazıyı Oku
    Özgür bey haber gelene kadar bence tahtanın geçici olarak kapatılması lazım yoksa hiç edecekler kağıdı
    Zaten bu tempoyla devam ederse sıfırlayacak 😂😂 Akgiraya twitter dan devamlı yazıyorum işine gelmiyor okumuyor..4.50 den pazarladığınız hisse 0,22 kuruş oldu dedim ama adamdan ses yok..

3.  Alıntı Originally Posted by ozgur35 Yazıyı Oku
    Zaten bu tempoyla devam ederse sıfırlayacak ���� Akgiraya twitter dan devamlı yazıyorum işine gelmiyor okumuyor..4.50 den pazarladığınız hisse 0,22 kuruş oldu dedim ama adamdan ses yok..
    Okuyor, sadece okuduğunu biz göremiyoruz, bende çok yazdım, gelen mesaj talebine olumlu ya da olumsuz işaretleme yapmadığından okundu tiki mavi renk olmuyor.

Bu arada Akgiraya yazıyoruz ama Akgiray şuan itibariyle etkisiz eleman biliyorsun. ytd

4.  Alıntı Originally Posted by nargilim Yazıyı Oku
    Okuyor, sadece okuduğunu biz göremiyoruz, bende çok yazdım, gelen mesaj talebine olumlu ya da olumsuz işaretleme yapmadığından okundu tiki mavi renk olmuyor.

Bu arada Akgiraya yazıyoruz ama Akgiray şuan itibariyle etkisiz eleman biliyorsun. ytd
    Aynen dediğin gibi okuyor ama işine gelmiyor zaten bunu da belirttim işinize gelmiyor dimi dedim..Geçmişte paylaştığım bir resmî buldum hey gidi günler o zamanlar bu fiyatları beğenmiyorduk 😂😂

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •