Sayfa 116/226 İlkİlk ... 1666106114115116117118126166216 ... SonSon
Arama sonucu : 1803 madde; 921 - 928 arası.

Konu: CELHA - Çelik Halat

1.  Alıntı Originally Posted by CPA Yazıyı Oku
    stratejik plan yapicaz diyor, belki sanayiye belki de baska bir ise yonelicekler, celhanin satisi da ihtimal dahilindedir heralde. kapiyi calmaya baslicaklardir herkes.

Yatirim tavsiyesi icermemektedir. Her yatirim karari duyumlarla degil sahsi arastirmalar ile alinmalidir.
    İnşallah üstad , ama daha çok enerjiye yönelecekler gibi bir izlenim var

Sent from my iPhone using hisse.net mobile app

2.  Alıntı Originally Posted by anest06 Yazıyı Oku
    İnşallah üstad , ama daha çok enerjiye yönelecekler gibi bir izlenim var

Enerji için biraz geç kaldılar.Suanda ellerinde en iyi sirket çelik halat kaldı.Zaten enerji işlerinden zarar yazıyorlar.Çelik halatta yatırım yapmak zorunda kalacaklardır.Fabrika ni üretim kapasitesi zorlamayla bukadar.yeni yatırım kararı alabilirler.Hisse hareketleri entresan yukardan çizerek alislar yapıp aşağıya getiriyorlar.teknik işliyor ve hiçbir haber bu tekniği bozmuyor.Yabancı oranı artiyor mart başından beri.Bir haber gelecek gibi davranıyor.Doğançelik halatta arsa degerlemesini yapacağını düşünüyorum.Oyun bitti cin şişeden çıldırıyorum.sakin bekliyor.ytd

3.  Alıntı Originally Posted by Fethiye Yazıyı Oku
    Enerji için biraz geç kaldılar.Suanda ellerinde en iyi sirket çelik halat kaldı.Zaten enerji işlerinden zarar yazıyorlar.Çelik halatta yatırım yapmak zorunda kalacaklardır.Fabrika ni üretim kapasitesi zorlamayla bukadar.yeni yatırım kararı alabilirler.Hisse hareketleri entresan yukardan çizerek alislar yapıp aşağıya getiriyorlar.teknik işliyor ve hiçbir haber bu tekniği bozmuyor.Yabancı oranı artiyor mart başından beri.Bir haber gelecek gibi davranıyor.Doğançelik halatta arsa degerlemesini yapacağını düşünüyorum.Oyun bitti cin şişeden çıldırıyorum.sakin bekliyor.ytd
    İnşallah güzel bir haber gelirde gurubun diğer hisselerinde bayram eden ky arkadaşlarımızın arasında bizde yerimizi alırız.

4. takas atarmisiniz ?

5. Hisse hareketli herkese bol şans

LG-H815 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

6. ***CELHA*** ÇELİK HALAT VE TEL SANAYİİ A.Ş.( Özel Durum Açıklaması (Genel) )

İlgili Şirketler []
    İlgili Fonlar []
    Türkçe
    Özel Durum Açıklaması (Genel)

Yapılan Açıklama Güncelleme mi?
    Hayır (No)
    Yapılan Açıklama Düzeltme mi?
    Hayır (No)
    Konuya İlişkin Daha Önce Yapılan Açıklamanın Tarihi
    -
    Yapılan Açıklama Ertelenmiş Bir Açıklama mı?
    Hayır (No)
    Bildirim İçeriği

Açıklamalar

5746 sayılı "Araştırma, Geliştirme ve*Tasarım*Faaliyetlerinin Desteklenmesi Hakkında Kanun" kapsamında *Bilim, Sanayi ve Teknoloji*Bakanlığı'na yapmış olduğumuz Ar-Ge Merkezi*başvurumuz olumlu karşılanmış ve*Şirketimiz'e "Ar-Ge Merkezi*Belgesi" verilmesi uygun bulunmuştur.
    Bu itibarla*Şirketimiz, 5746*sayılı Kanun hükümleri gereğince Ar-Ge Merkezleri'ne tanınan*teşvik ve*muafiyetlerden yararlanmaya hak kazanmış bulunmaktadır.
    Mezkur ,846.Ar-Ge*Merkezi Belgesi tarafımıza bugün 26.03.2018 tebliğ edilmiştir.
    Saygılarımızla

7. Teşvik ve muafiyetlerden yararlanmaya hak kazanmıştır diyor açıklanacak olan teşvik paketinden pay alır mı bu haber yarın bize de bi tavan yaptırır mı YTD

SM-G7105 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

8.  Alıntı Originally Posted by emireymen40 Yazıyı Oku
    Teşvik ve muafiyetlerden yararlanmaya hak kazanmıştır diyor açıklanacak olan teşvik paketinden pay alır mı bu haber yarın bize de bi tavan yaptırır mı YTD

SM-G7105 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    Hocam ditas arge merkezini acikladiginda %15/20 civarinda bir artis olmuştu celha da aynisi olur umarim

Sayfa 116/226 İlkİlk ... 1666106114115116117118126166216 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •