Sayfa 95/221 İlkİlk ... 45859394959697105145195 ... SonSon
Arama sonucu : 1766 madde; 753 - 760 arası.

Konu: NIBAS - Niğbaş Niğde Beton

1. Rıza'nın operasyonu endekse takıltı sanırım. Endeks durumu düzelince devam edecek inşl.

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

2. Altı ay içerisinde endeksin 80, 90 seviyelerine ineceğini ama bunun yavaş yavaş olacağını, kısa süre içerisinde nibasta hedef fiyatımı yakalayıp bir müddet nakitte kalmayı planlıyordum . Yatırım tavsiyesi değildir. Yarın yasağı kalkacak bakalım bizim nibas ne olacak, ilerleyen günlerde, şu sıralar satmayı düşünmüyorum.

3. sermaye Piyasası Kurulu kararı uyarınca devreye alınan Volatilite Bazlı Tedbir Sistemi (VBTS) kapsamında, NIBAS.E payları 28/03/2018 tarihinden (seans başından) itibaren 11/04/2018 tarihine (seans sonuna) kadar açığa satışa ve kredili işlemlere konu edilemeyecektir.

yasagı bitiyor, rızza daha burda altın vurusu yapamadı.... ytd..

4.  Alıntı Originally Posted by bigdata Yazıyı Oku
    sermaye Piyasası Kurulu kararı uyarınca devreye alınan Volatilite Bazlı Tedbir Sistemi (VBTS) kapsamında, NIBAS.E payları 28/03/2018 tarihinden (seans başından) itibaren 11/04/2018 tarihine (seans sonuna) kadar açığa satışa ve kredili işlemlere konu edilemeyecektir.

yasagı bitiyor, rızza daha burda altın vurusu yapamadı.... ytd..
    piyasadaki olumsuz havayı kullananarak milleti iyice bir döktü... ytd

5. Sayın bigdata son paylaşımınıza katılıyorum, aynı düşüncedeyim.

6. Rıza mesai de olmadığı için cok isteksiz. Piyasa durulunca oda mesaiye başlar.

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

7.  Alıntı Originally Posted by Aloneman Yazıyı Oku
    Sayın bigdata son paylaşımınıza katılıyorum, aynı düşüncedeyim.
    ama her zaman soylerim kumar kagıdı, adamın ocagına incir ağacını dikerler rızza ve tayfası...ytd.

8.  Alıntı Originally Posted by bigdata Yazıyı Oku
    ama her zaman soylerim kumar kagıdı, adamın ocagına incir ağacını dikerler rızza ve tayfası...ytd.
    rızza , piyasanın olumsuzlugundan faydalanarak caktırmadan operasyonu bitirmişte olabilir.. 1,84 zirvesi olabilir..

piyasa %1-2 duserken nibas neden %8-9 duser.???? ytd
    Son düzenleme : bigdata; 11-04-2018 saat: 17:39.

Sayfa 95/221 İlkİlk ... 45859394959697105145195 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •