Sayfa 419/1023 İlkİlk ... 319369409417418419420421429469519919 ... SonSon
Arama sonucu : 8183 madde; 3,345 - 3,352 arası.

Konu: Dolarda Yükseliş Kaçınılmaz

1. bu haftayı 4,10+ kapatırsak işi sağlama almış oluruz.mayısta 4,30 yolu açılır.

2.  Alıntı Originally Posted by powerpc Yazıyı Oku
    bu haftayı 4,10+ kapatırsak işi sağlama almış oluruz.mayısta 4,30 yolu açılır.
    Sevgili power mayısa kalacağını düşünmüyorum.
    Ha mayıs için 4.5 dersen onu bilemem
    Görüşlerim sadece beni bağlar

3. Herkese hayırlı kandiller. Kur du faiz di altın di..parayla kafayı fazla bozup devreleri yakmayın. Sağlığınıza dikkat edin.

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Türkiye
    Gönderi
    10,163
    Blog Entries
    12
     Alıntı Originally Posted by Angaralı Gardaş Yazıyı Oku
    Herkese hayırlı kandiller. Kur du faiz di altın di..parayla kafayı fazla bozup devreleri yakmayın. Sağlığınıza dikkat edin.

Ankara'nın bağları...

Bayılıyorum sanalda bu öğütlere..

Alıntı Originally Posted by ayhan53 Yazıyı Oku
    DÜN BİRİ DEDİĞİND EFARK ETTİM BEN BURADAKİLERİ HİÇ HİSSE YARIŞMASINA DAVET ETMEMİŞİM
    TÜM DOLARCILARI KURALLARA UYGUN 3 HİSSE SEÇMEYE DAVET EDİYORUM.

http://www.hisse.net/topluluk/showth...=1#post2021556
    ahaahaha
    komedi falan izlemeye gerek yok, gel buraya kafana gore eglen..
    senin yarismaya istirak etmeyecegim ama mr and mrs atmis bi link ordan katilacagim..
    Son düzenleme : savasC; 13-04-2018 saat: 20:58.

Alıntı Originally Posted by powerpc Yazıyı Oku
    bu haftayı 4,10+ kapatırsak işi sağlama almış oluruz.mayısta 4,30 yolu açılır.
    kapatacak gibi
    69 mu yok daha neler. Bu yıl mı? İmkansız.Bozguncular ağzınızdan çıkanı kulağınız duyuyor mu?

7.  Alıntı Originally Posted by savasC Yazıyı Oku
    ahaahaha
    komedi falan izlemeye gerek yok, gel buraya kafana gore eglen..
    senin yarismaya istirak etmeyecegim ama mr and mrs atmis bi link ordan katilacagim..
    Beni yanlış anlama ama dolar yükselmeden önce (4.00 altında iken) çok mantıklı hareket ediyordun ancak doların hareketi ile mantıklı düşünceyi bırakıp buradaki insanlarla inatlaşmaya başladığını ve bu da seni hatalara sevk edebileceğini düşünüyorum (Çok kesin konuşuyorsun ki burada kimse ne yükseleceğini nede düşeceğini biliyor).. Bunu sende çok iyi biliyorsun ki buradaki birçok kişi uzun süreli dolar yatırımcısı.. Adamalara hisseden sunu kazandım demenin hiç bir mantığı yok. Sen ise dolar ve borsa arası geçiş yapan birine benziyorsun.. Daha önceleri birçok konuda seninle aynı fikirdeydim. Ancak son zamanlardaki inatlaşmaların gerçekçi düşünceden saptırmış gibi duruyor.. Saygılar.

8. 🤗 estağfurullah.. gecenin kutsiyetine binaen..kendime hatirlattim. Haftasonu piyasa kapalı. Pazartesine kadar dolarcilar.. dinlenebilir..birbirimizi kapalı piyasada gazlamanin manası var mı?

Sayfa 419/1023 İlkİlk ... 319369409417418419420421429469519919 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •