Sayfa 156/1006 İlkİlk ... 56106146154155156157158166206256656 ... SonSon
Arama sonucu : 8046 madde; 1,241 - 1,248 arası.

Konu: Banka Mevduat Faizleri (ARTI PUAN/tezgah altı faiz oranları)

1. Mevduat faizlerini düşürmeyecekler bence...değişik oyunlar peşindeyiz gibime geliyor...

2.  Alıntı Originally Posted by alikfor Yazıyı Oku
    Alternatifbank eski müşteri 350k 14,25 kavga dövüş
    Burada ben gerçekleri yazınca borazancılar hep bir ağızdan bağırıyorlar.. Nasıl ımf ülkelere borç verirken şartları belirliyorsa, nasıl bankalar kredi verirken en ağır şartları koyuyorsa , Büyük meblağ borç verenler ( mevduatçılar ) bankalara şart sunabilmeli. Kabul etmedi mi , by by demeli. Bu banka eft günlük en fazla 100 bin dir. Hiç bir şekilde yükseltmiyorlar. Çıkmak istesen günlerce eft yapacan. Ya da elden alarak riske gireceksin. Bu bile tercih etmemem için sebeptir.

3. Ülkede neden 32 gün mevduatın tercih edildiği bugün tescillendi. Her an bir aksiyon. Erken seçim teranesi mevduatçıyı mahvetti. Dövizciyi sevindirdi. Piyasalar açıkken bu tip beyanlara manipülasyon soruşturması açılmalı.

4. Halkbank yeni müşteri 900k %15.00 bir saat önce soruldu Pazarlık sız.normalmi????

5.  Alıntı Originally Posted by ressam Yazıyı Oku
    Burada ben gerçekleri yazınca borazancılar hep bir ağızdan bağırıyorlar.. Nasıl ımf ülkelere borç verirken şartları belirliyorsa, nasıl bankalar kredi verirken en ağır şartları koyuyorsa , Büyük meblağ borç verenler ( mevduatçılar ) bankalara şart sunabilmeli. Kabul etmedi mi , by by demeli. Bu banka eft günlük en fazla 100 bin dir. Hiç bir şekilde yükseltmiyorlar. Çıkmak istesen günlerce eft yapacan. Ya da elden alarak riske gireceksin. Bu bile tercih etmemem için sebeptir.
     Alıntı Originally Posted by rugankundura Yazıyı Oku
    terkedin o bankayı...halkbanka geçin bence...
    350k - halkbank 14,15 vakıf 14,30 dedi banka bonosu düşünüyorum +1,50 ort . banka bonosuda. iş bankasıda 12,50 dedi gülümsedim çıktım

6. bence normal...

Alıntı Originally Posted by eraser_k Yazıyı Oku
    Halkbank yeni müşteri 900k %15.00 bir saat önce soruldu Pazarlık sız.normalmi????

7. Siz defter işletmeye bankaya mı gidiyorsunuz...çok şaşırdım.
    Ben defter bile almıyorum. Internetten takip ediyorum.
    Banka defterinin hukuki bir geçerliliği yok sanırım.
    Defter ile banka kayıtları arasında bir fark görülürse bankadaki kayıtlar geçerlidir, bu yüzden defterin pek önemi yok bence.
    Tabii çok bankada hesabı olup da "hangi bankada neyim vardı" diye unutmamak isteyenler için defter biriktirmek anlamlı olabilir...

Alıntı Originally Posted by powerpc Yazıyı Oku
    defter işletmek için şubeye uğradım,MT tamam seçim var TL faizleri düşürecekler dedi,çüşş dedim.bana diyor sen yırttın,bakalım göreceğiz.
    Twinkle twinkle little star,
    Soon you won't be twinkling anymore.....

8.  Alıntı Originally Posted by eraser_k Yazıyı Oku
    Mevduat faizlerini düşürmeyecekler bence...değişik oyunlar peşindeyiz gibime geliyor...
    banada öyle geliyor ama bunların işi belli olmaz

iki arada birderede kaldı mevduatçı 18 ayda %50 değerlenen euro %35-40 değerlenen dolar

para zaten eridi %14-15 faizlerle 1-2 yıl geçirsek döviz aynı kalsa belki zarar kurtarılır

ama oda çok zor

bide full dolara geçip bunların faizi arttırmasıyla gol yersek var halimize

ben reizin faiz faiz diye bağırmasına inanmıyorum

U donuşu bunlarda alışkanlık olmustur

Sayfa 156/1006 İlkİlk ... 56106146154155156157158166206256656 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz