Sayfa 570/853 İlkİlk ... 70470520560568569570571572580620670 ... SonSon
Arama sonucu : 6823 madde; 4,553 - 4,560 arası.

Konu: MIPAZ - MİLPA Milliyet Pazarlama

1. Bugun katarlilara yani reisin sevdigi insanlara haber yollayip bana siyasi sebeplerden dolayi imar vermiyorlar size bu sirketi satayim dese adamlar bu sirketi almazmi sizce en son raddede is cikmaza girdiginde

2.  Alıntı Originally Posted by aytek76 Yazıyı Oku
    Bugun katarlilara yani reisin sevdigi insanlara haber yollayip bana siyasi sebeplerden dolayi imar vermiyorlar size bu sirketi satayim dese adamlar bu sirketi almazmi sizce en son raddede is cikmaza girdiginde
    Ne Qatar mış arkadaş
    ---------------------------------------------------------------------------------------------
    Ne tavsiyesi deliyim ben deli,,,

3. belkide verirler.
    BİZ KÜÇÜK YATIRIMCIYI BÜTÜN AHLAKSIZLAR DOLANDIRABİLİR.DEDİKLERİM DOĞRU OLSAYDI BURDA OLMAZDIM. BORSADA ÇOK DOLANDIRICI AİLE VAR. DİKKATLİ OLUN.

4.  Alıntı Originally Posted by aytek76 Yazıyı Oku
    Bence bu kadar satis bu arsa icin bile olabilir diyorum eger bu arsa bu satista elden cikarilmadiysa mipaz arayiciligi ile sanki dogana burasi icin bir imtiyaz saglanabilir gibime geliyor saglanirsada bu hissenin fiyati hakkinda hayal edemiyecegim rakamlar olusur kekeme olurum
    Bu ilginç oldu gerçekten medyadan çıkma hikayesi... karşılığını almıştır doğan, bilir bu işleri, taaaa anap zamanından tecrübelidir... acaba neye yoğunlaşacak, nerden kaptı ödülü, onu bulan parayı kazanır...

5. Eger bu arsadan alacagini alamazsa zaten satacaktir baskasinin elinde olsa kendi yandaslarinin mesela rezitans yaparlardi oraya

6. 3.20 den bugün 1.52 yide gösterdiler.
    Burdan kaldırırlarsa nereyi gösterirler?

7.  Alıntı Originally Posted by MAHARAJ Yazıyı Oku
    3.20 den bugün 1.52 yide gösterdiler.
    Burdan kaldırırlarsa nereyi gösterirler?

kaldırmaları için sebep gerek dostum , varmı bir sebep ??? bence yok.... ytd

8.  Alıntı Originally Posted by kitapci0 Yazıyı Oku
    kaldırmaları için sebep gerek dostum , varmı bir sebep ??? bence yok.... ytd
    Var dostum yaz kenara. Bu sene içinde 2 milyon metrekare arazide ya güzel gelişmeler olacak yada doğan bunu da yandaş bir şirkete satacak, her ikiside olumlu olur bence. Sadece tahmin tabi, doğanın son satışlarından dolayı.

Sayfa 570/853 İlkİlk ... 70470520560568569570571572580620670 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •