Sayfa 340/570 İlkİlk ... 240290330338339340341342350390440 ... SonSon
Arama sonucu : 4559 madde; 2,713 - 2,720 arası.

Konu: TLMAN - Trabzon Liman İşletmeciliği A.Ş.

1.  Alıntı Originally Posted by hsnylmz Yazıyı Oku
    14,9 milyon dolar x4 yapın yani yaklaşık 60 milyon TL.
    Senete yansıması önemli. Şimdi 13 lere alıştırmaya başladılar görelim dibin dibi neresi. Kurbağa sıcak su hikayesi misali..
    Duhul 2009..

Duhul
    Mar 2017
    İkamet
    Marmara'nın GÜNEYDOĞU sahili
    Gönderi
    9,738
     Alıntı Originally Posted by ruyaminruyasi Yazıyı Oku
    Senete yansıması önemli. Şimdi 13 lere alıştırmaya başladılar görelim dibin dibi neresi. Kurbağa sıcak su hikayesi misali..
    Valla üstad sen hissedemisin ,değilmisin bir türlü çözemedim

tlman arz olduğundan beri bu sayfadasın bir tek olumlu yorumuna rastlamadım ,sürekli negatifsin hisse hakkında

hissedesen bırak bu kadar karamsar olmayı

o kadar karamsar olacak rasyolar yok hissede

3.  Alıntı Originally Posted by bahriyeli Yazıyı Oku
    Valla üstad sen hissedemisin ,değilmisin bir türlü çözemedim

tlman arz olduğundan beri bu sayfadasın bir tek olumlu yorumuna rastlamadım ,sürekli negatifsin hisse hakkında

hissedesen bırak bu kadar karamsar olmayı

o kadar karamsar olacak rasyolar yok hissede
    Arzdan beri senetteyim kademeli alım yapıyorum göstergelerin ve senedin iyi olmasına karşı bunun tersi yönünde hareket etmesi biraz bu düşünceye itiyor. Şimdi geçenlerde gayet iyi temettü açıkladı tepkisi çok sınırlı kaldı. Bakıyorsun endekse paralel hareket sergiliyor endeks arttığında gerisinde kalıyor endeks düştüğünde ise önden gidiyor. Kademeler abuk subuk alıcı satıcı dengesi bir garip. Beklentilerimiz hep iyi yönde aslında ama bunu destekleyici anlamda hareketler olmayınca ister istemez acaba sualini sormak geliyor insanın içinden. Şimdi daha önce 15.xx seviyelerinde hareket etti sonra 14.xx seviyesinde takıldı bir süre. Şimdi 13.xx seviyesinde. 12.08 dibinden döndü. Teknik olarak 13.00 den dönmesi gerekir ki tepki ile burdan döndü. Düşüş trendinin yükseliş trendine dönmesi lazım. Yükseliş kanalına girerse düşüncelerim olumluya dönecek
    Duhul 2009..

4. Bugün bende 13.96 dan fena takıldım.

Uv de olacağız gibi.

Duhul
    Mar 2017
    İkamet
    Gönderi
    9,738
     Alıntı Originally Posted by ruyaminruyasi Yazıyı Oku
    Arzdan beri senetteyim kademeli alım yapıyorum göstergelerin ve senedin iyi olmasına karşı bunun tersi yönünde hareket etmesi biraz bu düşünceye itiyor. Şimdi geçenlerde gayet iyi temettü açıkladı tepkisi çok sınırlı kaldı. Bakıyorsun endekse paralel hareket sergiliyor endeks arttığında gerisinde kalıyor endeks düştüğünde ise önden gidiyor. Kademeler abuk subuk alıcı satıcı dengesi bir garip. Beklentilerimiz hep iyi yönde aslında ama bunu destekleyici anlamda hareketler olmayınca ister istemez acaba sualini sormak geliyor insanın içinden. Şimdi daha önce 15.xx seviyelerinde hareket etti sonra 14.xx seviyesinde takıldı bir süre. Şimdi 13.xx seviyesinde. 12.08 dibinden döndü. Teknik olarak 13.00 den dönmesi gerekir ki tepki ile burdan döndü. Düşüş trendinin yükseliş trendine dönmesi lazım. Yükseliş kanalına girerse düşüncelerim olumluya dönecek
    inşallah

kanala girmeğe az kaldı ,11.5 milyon hacim an itibariyle bugün burda kalmaz gibi ,kapanışta 14.08 üstü yapabilir

Duhul
    Mar 2017
    İkamet
    Gönderi
    9,738
    Şöyle billuru kuvvetli bir alıcı gelse çize çize yapıştırsa tavana bizim dandik spek arkasından bakakalsa

7.  Alıntı Originally Posted by bahriyeli Yazıyı Oku
    Şöyle billuru kuvvetli bir alıcı gelse çize çize yapıştırsa tavana bizim dandik spek arkasından bakakalsa
    Nerde öyle bir babayiğit. Yarın 14 ün üstüne atamazsa düşüncem sıkıntı devam edecek. Gene olumsuz diyecen ama durum bu :-)
    Duhul 2009..

8. Bugün ki hareketlerine göre yakın vade de pek olmayacak gibi.
    Neyse iyi bir ilk çeyrek açılasın temettümüzü alıp bekleriz.

Sayfa 340/570 İlkİlk ... 240290330338339340341342350390440 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •