Onemli Gunler Banner
Sayfa 6/500 İlkİlk ... 456781656106 ... SonSon
Arama sonucu : 3994 madde; 41 - 48 arası.

Konu: VANGD - Vanet Gıda

1. http://m.borsagundem.com/haber/metro...-proje/1152717

vangıda şirket yönetiminin link'te bahsettiği hedefler dahilinde holding olacaksa ki yönetim bu iradesini çoktan ilân etmiş bana göre bu yükselişi geçmiş yükseliş hareketleriyle karşılaştırmak doğru bir karşılaştırma olmayabilir.metro holding şirketleri malum yapı tarafından yıllarca haksız ve hukuksuz pekçok mağduriyet yaşamış olmakla birlikte şer odaklarının tasfiye edilmesini müteakip şimdi hızla hakettiği yerlere doğru yol alıyor diye düşünüyorum.bist yıllardır yeni zirveler yaparken bu yükseliş hareketinin gerisinde bırakılan metro holding ve yatırımcılarının yüzü bundan sonra umarım güler.metro hisseleri 1 tl civarında iken metro forumda kendi adıma pozitif beklentilerimi paylaşmıştım.bana o zaman hakarete varan sözler edenler şimdi ortalıkta yoklar.bence bir hisseyi geçmişiyle değerlendireceksek tüm şartları bu değerlendirmeye eklemek gerek.yoksa yanlış bir değerlendirme yapmış olabiliriz.ben böyle düşünüyorum.saygılar selamlar.YATIRIM TAVSİYESİ DEĞİLDİR! !!
    Burada yer alan yatırım bilgi, yorum ve tavsiyeleri “Yatırım Danışmanlığı” kapsamında değildir. Yatırım danışmanlığı hizmeti, Aracı Kurumlar ile müşteri arasında imzalanacak yatırım danışmanlığı sözleşmesi çerçevesinde sunulmaktadır.Bu nedenle, sadece burada yer alan bilgilere dayanılarak yatırım kararı verilmesi beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir.

2.  Alıntı Originally Posted by utkual2010 Yazıyı Oku
    Beyazsakal koymuş bilgiyi sağ olsun.En sağda Bostan Tarım.Van-bes ,yanına birde sampi gıda gelecek... sampi nin ileride ne olacağını anlamak için Etiler gıda ya bakacaksınız.Kısacası içine iki adet gıda şirketi olan Vangd gıda holding olma yolunda ilerliyor.Bunu ben demiyorum basında bizzat şirket sahipleri yazılı Ve sözlü olarak ilettiler.Bana ne düşer sakin sakin beklemek düşer.Ytd
    Az Ve öz yazdım .Anlayan anlar. O kadar.

3.  Alıntı Originally Posted by utkual2010 Yazıyı Oku
    Yeni forum,yeni sayfa,Yeni arkadaşlar.Süper olacak inşallah
    Zaman susma zamanı..... Artık ben susacağım Vangd konuşacak. 2017 yılı boyunca.... Arada bir gelirim keyifler nasıl diye.... çok kalabalık ama çok ,yolun başında iken inecekler inse fena olmaz yani.... Ama ben bir ky olarak diyorum ki hedefime daha çooooooooooo k var.ytd

4. Uçacak kaçacak yakalayın,Aman kaçmasın diyen sevgili arkadaşlara sevgiler.Günaydın

Y.T.D

5. erken konuşmamak lazım

6. avgyo ya bir verince buna iki ,ordan bir alınca ya bir ya hiç boşuna demim cenabet diye

7. Ne zaman gaz veren olsa hemen ardından hisseyi çakıyorlar. Enteresan yani. Hissede beklenti var, şahsım adına al sata devam.

RİSK ALMAZSAN, SADECE KARNIN DOYAR.
    PAYLAŞIMLARIM, ASLA YATIRIM TAVSİYESİ DEĞİLDİR.

Sayfa 6/500 İlkİlk ... 456781656106 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •