IOTA iyidir, beğendiklerimden ve arşivde tuttuklarımdan.
ilk alışım 1.32$ dı ve bunu 5.5$ civarından gönderdim. Altlara indikçe aldım sattım,
En son 0.97 den alıp 2.1 lardan yine gönderdim. Şimdi de yine 1.35 lere civarına geri gelmesini bekliyorum.

IOTA için Binance kullanabilirsiniz. Binance iyidir ve güvenebilirsiniz, zaten Türkçe sürüme de geçti.
Yabancı dil sorunu olanlara da epey faydalı olmuştur. IOTA alımı için Türkiye'deki sitelere üyelik şart, aslında ne alırsanız alın ilk adım Türkiye'deki Borsalarda geçiyor.
Sonra da Binance'ye gönderirsiniz. BTC gönderebilirsiniz. Gönderdikten sonra da uygun gördüğünüz yerde alımı yaparsınız.

IOTA yapı olarak diğerlerinden farklı bir çok bilinen kuruluş bunları test ediyor.
BTC'nin ayı piyasasından çıkmasıyla yine tempo tutacağına inanıyorum.

Bildiğiniz gibi 20000'lere yaklaşan bit BTC bütün coin'lere prim yaptırdı ama BTC'nin düşmesi altcoin'lere kötü zarar veriyor.
İçlerinde çok düşenler var IOTA'da bundan nasibini aldı. 0.97'lere kadar düşeceğini ummuyordum ama oldu.
Benim takibimde olduğundan da güzel oldu, alttan alıp beklerim, sonra da duruma göre yine elden çıkartırım.
Zira bir süre bu BTC'nin bant hareketi devam edecektir. Bir aşağı bir yukarı gidip geliyoruz. Şu vadeli işlemler işi bozdu.
Short ve Long pozisyonlar sürekli BTC'nin yukarı hareketini engelliyor. 10K yı da geçmediğimiz sürece 20K'lar biraz geç gelecektir.

IOTA'yı izleyin, yatırım yapmayı düşünüyorsanız, kendinize uygun bir bütçe ile buna adım atarsınız.
Tabii coin piyasasında yüksek risk olduğunu unutmayın, alıp da kar edebileceğiniz gibi, ummadığınız fiyatlara da düşebileceğini unutmayın.

Son olarak bugünün datalarını göndereyim,