Sayfa 136/208 İlkİlk ... 3686126134135136137138146186 ... SonSon
Arama sonucu : 1661 madde; 1,081 - 1,088 arası.

Konu: ERSU - Ersu Gıda

Fincan kulb formasyonu oluşmuş spek nakış gibi işlemiş grafiği, artık keyfine kalmış, sıcak yada soğuk içeceği fincana doldurup içmesini bekliyeceğiz

GT-I9301Q cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    Yol açık Yola çık.

2.  Alıntı Originally Posted by Dıamond Yazıyı Oku
    Fincan kulb formasyonu oluşmuş spek nakış gibi işlemiş grafiği, artık keyfine kalmış, sıcak yada soğuk içeceği fincana doldurup içmesini bekliyeceğiz

0.96 kapattı ne diyorsunuz? Bu hafta cuma beklenen hareketi yapar mı? Şirketin yabancılara satılacağı doğru mu? Bilgi var mı hiç?

Alıntı Originally Posted by Borsacim Yazıyı Oku
    0.96 kapattı ne diyorsunuz? Bu hafta cuma beklenen hareketi yapar mı? Şirketin yabancılara satılacağı doğru mu? Bilgi var mı hiç?
    Hisse;grafiksel olarak iyi olması, göstergelerin dipte olması ve patronun alım yapması sebebiyle ilgimi çekti umarımki bu unsurlar tuzak değildir ve umarım sizin söylediğiniz satış durumu gerçektir,teknik önden gider haber sonradan gelir durumu burada gerfekleşmiş olur..hepimizin bol kazançları olsun..

Yol açık Yola çık.

4.  Alıntı Originally Posted by Dıamond Yazıyı Oku
    Hisse;grafiksel olarak iyi olması, göstergelerin dipte olması ve patronun alım yapması sebebiyle ilgimi çekti umarımki bu unsurlar tuzak değildir ve umarım sizin söylediğiniz satış durumu gerçektir,teknik önden gider haber sonradan gelir durumu burada gerfekleşmiş olur..hepimizin bol kazançları olsun..

Teşekkürler. Maaliyetime daha var ancak kapanış 0.96 kötü oldu 0.98 tutunmasını beklerdim

5. Bu satış haberi gelecekse gelsin ve atağa kalksın. Ne kadar bekleyeceğiz daha. 1.30-1.35 görsün inanın ardıma bakmadan çıkacağım. ytd. Ancak ben bu satış haberlerinin de yalan olduğunu düşünmüyorum. Ateş olmayan yerden duman çıkmıyor. Eğer doğru ise yakında kimse tutamayacaktır. Bekleyeceğim. ytd

6. nefis bir dip oluşumu var...0,80-0,85 arası alım yeri...sabırla bekliyorum.
    ERSU.jpg

7.  Alıntı Originally Posted by altnygt Yazıyı Oku
    nefis bir dip oluşumu var...0,80-0,85 arası alım yeri...sabırla bekliyorum.
    ERSU.jpg
    Bu baskılar boşa değil diye düşünüyorum. Endeks eksi iken direnen bir hisse yükselince beklemez. Silkelemek istedikleri var bence. Satılma haberi doğru olabilir ytd.

8. Endeksteki düşüşün sebebi yabancı satışı. bu nedenle yatayda kalan hisseler yabancı payı yok denecek kadar az olanlar. Ersu daki durum tam da bu. Satış haberi falan gelecek olsaydı şimdiye çoook farklı fiyatlama olurdu.

Redmi Note 3 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Sayfa 136/208 İlkİlk ... 3686126134135136137138146186 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •