Sayfa 328/577 İlkİlk ... 228278318326327328329330338378428 ... SonSon
Arama sonucu : 4610 madde; 2,617 - 2,624 arası.

Konu: YATAS - Yataş

1. Bu kadar aciz bir hissemi amk bu kağıt, meksa yatırım ne ayaksın deli gibi satıyosun ...millete kitlediniz sahtekar yönetim

2. 12.06.2014 tarihinde AK yatırımın aldıkları Emeklilik yatırım fonlarına gitmiş...
    Burada yer alan yorum ve tavsiyeler kişisel görüşlerime dayanmaktadır.Burada yer alan yatırım bilgi, yorum ve tavsiyeler yatırım danışmanlığı kapsamında değildir...

3.  Alıntı Originally Posted by ROMEO Yazıyı Oku
    12.06.2014 tarihinde AK yatırımın aldıkları Emeklilik yatırım fonlarına gitmiş...
    Sağol Romeo,emeklilik fonlarına almasına sevinmekmi üzülmekmi gerek çözemiyorum,meksa da bu kadar hisse varmıydı sat sat bitmiyor kendi malınımı satıyor acaba.

4.  Alıntı Originally Posted by sarpdağ Yazıyı Oku
    Sağol Romeo,emeklilik fonlarına almasına sevinmekmi üzülmekmi gerek çözemiyorum,meksa da bu kadar hisse varmıydı sat sat bitmiyor kendi malınımı satıyor acaba.
    Meksa nın satışları yabancıdan cıkıyor , meksa nın kendi elinde 3028 adet var...

Emeklilik fonları yataşda iyi başka hisseyi bilemem, yataşda düşüşlerde alıyorlar yükselişi sağlayıp sonra yabancıya veriyorlar daha önceleri ben takiplerimden bunu hissediyorum.

Endeks izin vermiyor yükselişlere bugün 20 civarı verileni aldılar bakalım önümüzdeki günlerde neler olacak inşallah yükselişe gecer 22-25 arası alınan hisselerde zarar yazmaz ...
    Burada yer alan yorum ve tavsiyeler kişisel görüşlerime dayanmaktadır.Burada yer alan yatırım bilgi, yorum ve tavsiyeler yatırım danışmanlığı kapsamında değildir...

5. Benim de korkum satışların yabancıdan çıkıyor olmasıydı,dediğin gibi inşAllah yükselişe geçer.Yatırım tavsiyesi değildir.

6. 13/14.06.2018 de yapılan işlemlerin takas sonucu

AK ve Garanti nin alımları Emeklilik fonlarına gitmiş..

Meksanın satışları Deucshce den cıkmıs..

7. Takas bilgilendirmelerin faydalı oluyor teşekkürler Romeo.

8. Hala başladığımız noktadayız.

Bedelsiz pay dağıtımı ve sermaye arttırımının ne zaman yapılacağı veya SPK'ya ne zaman başvurulacağı bilgisi neden hala paylaşılmadı, fikir yürütebilecek olan var mı?

Sayfa 328/577 İlkİlk ... 228278318326327328329330338378428 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •