Sayfa 125/338 İlkİlk ... 2575115123124125126127135175225 ... SonSon
Arama sonucu : 2702 madde; 993 - 1,000 arası.

Konu: DGATE - Datagate Bilgisayar

1. Endeksin coştuğu bu günleri değerlendirmesi lazımdı YTD

SM-G7105 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

2. endeks daha 95 binlerdedir...eski zirvesine çıkması için 25 bin daha çıkması lazım...endeks bu gün %1 çıkmışsa ve datagate %4 çıkmışsa bence çok iyidir...dün de %10 çıktı dostum...bence çıkış marjı en yüksek hisselerden bir tanesidir datagate ve indeks...
    ALLAH ım bana doğruyu doğru, yanlışı da yanlış olarak göster ve bana doğru ile amel etmeyi nasip et

3. Dediğimin tersi yönde hareket etmiyor endeks 95250 ye saldığında 5 00 lara geliyor 95 500 lerde ise 5 10 lara kadar anca çıkabiliyor YTD

Alıntı Originally Posted by keko Yazıyı Oku
    endeks daha 95 binlerdedir...eski zirvesine çıkması için 25 bin daha çıkması lazım...endeks bu gün %1 çıkmışsa ve datagate %4 çıkmışsa bence çok iyidir...dün de %10 çıktı dostum...bence çıkış marjı en yüksek hisselerden bir tanesidir datagate ve indeks...
    Mobius bugün "ABD ye düzeltme geliyor,,,gelişmekte olan ülkelere yönelin demiş."
    YORUMLAR TAVSİYE NİTELİĞİ TAŞIMAYIP YATIRIM DANIŞMANLIĞI KAPSAMINDA DEĞİLDİR. YATIRIMCI PROFİLİNİZE UYMAYABİLİR.

5.  Alıntı Originally Posted by olimpik forum Yazıyı Oku
    Mobius bugün "ABD ye düzeltme geliyor,,,gelişmekte olan ülkelere yönelin demiş."
    abooo desene güzel yağmur yağacak ve ky lar suya kanacak....

dostlar zaten türkiye gibi gelişmekte olan ülkelerin borsaların belirli süreler ile sıfırlıyorlar..yani çok ciddi düzeltmeye tabi tuttuktan sonra tekrardan çıkarıyorlar...2008 yıllarında daha sonraki yıllarda da (yılı hatırlamıyorum) yapıldı ve bu yıl da oldu...12 yıllık borsa hayatımda üçüncü defa borsa sıfırlamasına şahit oluyorum...

bu vakitlerde kaliteli hisselerde bulunmak bana göre zararların kapanmasını sağlayacaktır..datagatenin 16 tl lık zirvesine çıkması için üç kat çıkması lazım...ki tahminlerime göre çıkacaktır da..böyle bir durumda kara bile rahatlıkla geçebiliriz...

ben bu gün sermayemin yarısı ile tekrardan dün sattığım 10 bin lotu geri kaptım...tek üzüntüm diğer yarısını geçmişte satmam ve o diğer yarısının geriye düşmesidir...gerçi diğer yarısını da indekse attım...bakalım nasibimizde neler olacak ??
    ALLAH ım bana doğruyu doğru, yanlışı da yanlış olarak göster ve bana doğru ile amel etmeyi nasip et

6.  Alıntı Originally Posted by keko Yazıyı Oku
    Acadian: Kırılgan 5'li borsasında alım zamanıAcadian: Kırılgan 5 Varlık Yönetim Şirketi Acadian, kırılgan 5'li borsasındaki düşük fiyatların uzun vadeli yatırımcıyı cezbettiğini aktardı 26 Haziran 2018 Salı, 21:14 Güncelleme: 26 Haziran 2018 Salı, 21:20
    Boston merkezli Varlık Yönetim Şirketi Acadian'da baş portfolyo yöneticisi Brian Wolahan, "Kırılgan 5'li olarak tanımlanan ülkelerin para birimlerinin ve hisse senedi piyasalarının geçen 3 ay boyunca düşüş göstermesi fiyatların cezbedici gücünü artırdı. Kırıgan 5'li uzun dönemli yatırımcılar için fırsatlar sunuyor" dedi.

Wolahan kırılgan 5'li olarak gruplanan, Brezilya, Türkiye, Güney Amerika, Endonezya ve Hindistan'ın en ucuz ülkeler arasında yer aldığını, borçlanma ve politik belirsizliğin fiyatlandığını belirtti.

Borsaların 1 yıllık hareketi

Brian Wolahan sözlerini şöyle sürdürdü:

"Doların güçlenmesinin hali hazırda bu piyasalara yansıdığını düşünüyorum. Belirsizlik var ama çok iyi değerler alıyorsunuz. Bu yılın sonunda, piyasaların gidişatı belli olacak. Benim beklentim daha olumlu bir hava olması yönünde"

http://www.bloomberght.com/haberler/...da-alim-zamani
     Alıntı Originally Posted by olimpik forum Yazıyı Oku
    bu iki bilgi birbirini teyit edecek şekildedir...bir de topikte bazı arkadaşlar artık bir çok kişinin dolarını bozup hisse almak istediği bilgisini de paylaşınca artık kalıcı olarak borsada kaliteli bir hissede bulunma vaktinin geldiğini anlıyoruz..

umarım ky olarak tüm zararlarımızı çıkarırız...

7. Endeks 95450 ye geldi ama hisse 503 lerde eğer hisse endekse göre hareket ediyor diyorsanız neden artmıyor endeks her gün böyle artmaz bu zaman bile çok faydalanamıyorsa ne zaman faydalanacak YTD

8. Son 1 saat inşallah 5 10 üstü kapatır bence endekse göre bu artış çok da iç açıcı durmuyor YTD

Sayfa 125/338 İlkİlk ... 2575115123124125126127135175225 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •