Tahtami kapanicakmis anlamadim ?

Yorumlari okiyunca insan herhalde oyle bir haber dustu diyor icinden gecmise dogru gittim ama oyle bir haber goremedim.

Sanirim yine gerginiz.

Bilanco bekleyenler var.

Objektif olalim. Kademeleri izlemek bana bu gune kadar hic fikir vermedi. Vermeside mantiksiz.

Adam kademeye yazip iptal edebiliyor. Artik bazi seyler eskide kaldi yeni teknolojiye ve degisime ayak uyduramayan her insan yenilmeye mahkum olacaktir.

Ne takaslara bakmak nede kademelere bakmak yatirimciya hicbirsey kazandirmaz zararda oldugunuz herhangibir baska hissenin kademelerine bakiyor olsanizda ayni seyi gorecektiniz.

Cunku gormek istediginiz seyi goruyorsunuz. Birilerinin hisseye direnc olarak bir suru mal yazmasini gormek istediginizden goruyorsunuz halbuki cok benzeri sise de soda da tavhl vb dede oluyor ama bugun sodaniz olsaydi kimse kademeye mali cakmislar ..... Cocuklari hisseyi engelliyor demeyecekti.

Para kazanoyorsaniz sorun yok para kaybedince tu kaka patron.

Bu is ortaklik isi kazancta var kayipta guvrnmedigin adama ortaklik yapmassin benim bildigim. Kufretmek hosunuza gidiyor ve sizi desarj ediyor olabilir. Ama sorunlarinizi cozmuyor.

Patron yalakasi degilimi hicbir menfaatim yok kimseden.

Amacim sizin sorunlariniza yardimci olmak elimden geldigince birilerine farkli bir bakis acisi kazandirabilmissem ne mutlu bana

10 yildir elinde tutan varmis 10 yildirda herhalde patrona kufrediliyor farkedilmeyen sey su sanirim.

10 yildir kufretmek sorunlarinizi cozdumu ?

O halde sorun belkide sizde ?

Nicin begenmediginiz bir patronla ortakliga devam edilir ?

1 umut iste bizimkisi diyenlere kac yildir umut icindesin madem bir umudun var bir inancin var o halde niye kufredersin hadi bu kez iyi olacak duzelecek demek varken.

Birde gercekler var bakin hisseye yeni bilanco geldikten sonra biraz daha assagayi gordu sonrasinda yukari cikti ve devam ediyor.

Ayni sure zarfinda borsa nerelere kadar yamuldu.

Yani demek istedigim borsa bu denle gocerken btcimi yerle bir etmeleri gerekirdi ama hisse yukarilarda. Geziyor.

Gunluk inis cikislar elbetteki olacak.

Sizin bakmaniz gereken sey bilanco bilanco guzel gelmeye devam etsin bu hisse cikmazsa adam degilim.

Sadece 2 sart kriz cikmasin bilanco iyi gelsin.

Sizde sahit olacaksiniz zaten su an geldigi fiyat hareketinden bile belli oluyor birseylerin degistigi.

Demek istedigimi bilancoya yatirim yapiyorsaniz guzel bir hissedesiniz ayni zamanda ucuzda.

Patron sizin icin onemliyse ve patron kotu ise yapmaniz gereken sey basit ortqkligi sonlandirmak...

Alternatifi olan varsa yazsin patron kotu ise ne yapardiniz ? Beklermiydiniz ortakliga devammi ederdiniz