Sayfa 500/1252 İlkİlk ... 4004504904984995005015025105506001000 ... SonSon
Arama sonucu : 10014 madde; 3,993 - 4,000 arası.

Konu: Banka Mevduat Faizleri (ARTI PUAN/tezgah altı faiz oranları)

1. garanti faktorink

177 gün vadeli

%21,36 bileşik. bono getirisi

22.62 mk

ytd.

syg,

2.  Alıntı Originally Posted by sadecegrafik Yazıyı Oku
    CIA ve MOSSAD operasyon yapmadan önce sözcülerine subliminal mesaj göndertirler. Muhtemelen bu arkadaşın kulağına fısıldıyorlar git bunu söyle diye o da söylüyor. :-)

Adnan Oktar ın yazdığı kitapların hepsi İngilizce olarak ABD den yazılıp gönderiliyordu. Kedicikler Türkçeleştirip HARUN YAHYA mahlası ile basıyorlardı. Bu da aynı hesap işte.
    Amerikalı kökten dinciler, kendi ülkelerinde evrim teorisini itibarsızlaşma faaliyetlerini yürütürlerken Türkiye'de de bu işi Adnan Oktar vasıyasıyla yaptılar.

Bahsettiğiniz kitaplar mevcut iktidarın korumasında desteğinde okullarımzda dağıtıldı. Milli Eğitim Bakanlığı 2008 yılında Adnan Oktar'ın yaratılış Atlası'nı fen bilgisi öğretmenlerine ücretsiz dağıtması bu desteğin sıradan bir örneğidir.

Neymiş, kediciklerle AKP hükümeti el ele çalışıyormuş bir zamanlar. Sorarsan utanmadan "aldatıldık" derler yine..
    - - - - - - - - - -- - - - -- -- - - - - - - - - -
    Winter is coming...

3.  Alıntı Originally Posted by dell14 Yazıyı Oku
    t-bank 19,75 % 50.000 TL ustu 32-45 gun ,ne dersiniz bu bankaya bulasılırmı ,yada sekerbank daha ı ıyıdır ?
    aynı faiz ise şeker i tercih ederdim (ben)

4.  Alıntı Originally Posted by virtue Yazıyı Oku
    17-25 aralık sürecinde (bundan sadece 3-4 yıl önce) dolar 1,7 lerdeyken 4.5 TL olacak diye yazanlar için de aynı şeyleri söylüyorlardı.

Bu zaman diliminde Mevduat yapanlar toplamda max. yüzde 30-40 kazanırken dolar alan yüzde 300 den fazla kazanmış.

Bir başka bakış açısı ile mevduat yapan herkes yüzde 90 yoksullaşmış.

Ekonomik kriz yaşanan ülkede hala TL nin değer yitirmesini rahibe bağlayan iktidara bağımlı yandaş medya ve onların hipnoz ettiği büyük bir kitle varken dolar daha nice rekorlar kırar.

Arjantin ile aynı seviyede ekonomik kriz yaşandığının ne zaman farkına varılacak merak ediyorum.
    dolar bozdurun demek tl de kalın demek, tl de kalırsanız sizin cebinizdekini alırım demek.. bu ne şimdi sözünü dinleyenlere iyilik mi?

5. Dolarda sene sonu beklentileriniz neler arkadaşlar?

Mevduat mı öne geçer döviz mi?

6.  Alıntı Originally Posted by ekfuture Yazıyı Oku
    Amerikalı kökten dinciler, kendi ülkelerinde evrim teorisini itibarsızlaşma faaliyetlerini yürütürlerken Türkiye'de de bu işi Adnan Oktar vasıyasıyla yaptılar.

Bahsettiğiniz kitaplar mevcut iktidarın korumasında desteğinde okullarımzda dağıtıldı. Milli Eğitim Bakanlığı 2008 yılında Adnan Oktar'ın yaratılış Atlası'nı fen bilgisi öğretmenlerine ücretsiz dağıtması bu desteğin sıradan bir örneğidir.

Neymiş, kediciklerle AKP hükümeti el ele çalışıyormuş bir zamanlar. Sorarsan utanmadan "aldatıldık" derler yine..
    insanları yönetebilmek için yönetenlerin yönetilenlerden daha zeki olması gerekir. bunun bir yolu yönetenlerin zeka seviyesini yükseltmek, diğer yolu yönetilenlerin zeka seviyesini düşürmektir. sovyetler yöneticilerin zeka seviyesini arttırmaya, toplumun genelinin zeka seviyesini düşürmemeye çalıştılar. ancak zekanın bir üst limiti vardır ama gerizekalılığın bir alt limit yoktur. bu yüzden de başarısız oldular. kökten dinciler ise, gizli servis tarafından desteklenen toplumun genel zeka seviyesini düşürme araçlarıdır...
    yatırım tavsiyesi değildir.

7.  Alıntı Originally Posted by trion Yazıyı Oku
    simdi baktım brezilya realle aramızda 1.55 kurus fark olusmus daha 2 ay once 0.75 kurus fark vardı ...ruble ve real yerinde sayıyor gelismekte olanlarda tek deger kaybı tl de var ..asıl etken doların yukselmesini istemeleri zaten yukselmesi icin herseyi yapıyorlar yuksek kur politika oldu ...rusya ve brezilyada reel faiz bizim 2 katımız hatta daha fazla iken bizde zaten reel faiz dusmus +2 ye ..reel sektorun borcu cok iken dolar gerek iken ..yabancı gelmiyor ..olanda kacıyor ...sırf bu reel faiz den dolayı dolar cıkacaktı papaz mapaz bahane oldu ekimde olacak olan simdilerde oluyor .
    Maalesef ben de senin gibi düşünüyorum.. Bakalım bundan sonra ne olacak..

Yatırım tavsiyesi değildir...

8. Cuma Gününe Kadar Abd İle Anlaşma Yapılır Papaz Konusunda Heyet Gitti Eli Boş Çevirmezler.
    Paylaşımlarım Yatırım Tavsiyesi Değildir

Sayfa 500/1252 İlkİlk ... 4004504904984995005015025105506001000 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •