Sayfa 47/1024 İlkİlk ... 3745464748495797147547 ... SonSon
Arama sonucu : 8190 madde; 369 - 376 arası.

Konu: Dolarda Yükseliş Kaçınılmaz

1.  Alıntı Originally Posted by Tengri Han Yazıyı Oku
    Sana tek bir sorum var

Askerimizin başına çuval geçirildiğinde, biz nota ver ABD e dedik,Reis bizimle dalga geçmiş ve;"Ne notası,müzik notası mı?"demişti

Bu konuda fikrinizi bize lutf edermisin?

Bu konuda beni ikna et söz bende Reis in arkasında duracağım yoksa yok...

saygılar/başarılar
    Şunu belirtmek isterim bu vatana 15 yıl askerlik hizmetim var.Anlamın akıyla hizmet ettim ve ayrıldım.Bunlar bu gibi yerlerde konuşulacak konular değil.Hakkını helal et.

LG-H870 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

Duhul
    Dec 2017
    İkamet
    İzmir
    Gönderi
    3,166
    Evet
    MB, faiz dışında elindeki bütün silahları kullandı.
    Etki etmeyeceğini, sıradan bir vatandaş olarak biz biliyorduk ve açıklanır açıklanmaz yazdık ama.
    Bizim gibi sıradan insanların bildiğini, MB bilmiyor mu, bilmemesi mümkün mü !

Doların duruşu ve sürekli zikzak çizmesi hiç hoşuma gitmedi.
    Umarım ilerleyen saatlerde yeni bir atak yapmaz.

Bu arada kimlere ne borcumuz var yazılmış :
    https://odatv.com/borc-ne-kadar-ve-e...-13081806.html

3. aracı kurumlar bu aksam toplanacakmış, yarın borsada bir alış furyası gelir inşallah

4.  Alıntı Originally Posted by tohmanhuseyin Yazıyı Oku
    Bu günleri el birliği ve toplumsal bir uzlaşı ile atlatalım sorarız,sorgularız,anlatırlar tedbir alırlar önümüze bakarız

Şu söylemlere kanan varmıdır acaba?
    Adamlar bugün işini gördürecek,ABD ile iş bitince,gene sana/bana "terörist" diyecekler
    Ama bana yutturamazlar
    Ben kül yutmam...

saygılar/başarılar
    "Canı kaymak isteyen cebinde manda taşır "

5. TSPB’den aracı kurumlara yapılan çağrıda şöyle denildi:

“Sayın aracı kurum üyemiz

Piyasalarda yaşanan olağanüstü gelişmelerin değerlendirilmesi amacıyla bütün aracı kurum üyelerimizin genel müdür veya genel müdür yardımcısı düzeyindeki temsilcilerinin katılımıyla genişletilmiş aracı kurumlar komitesi toplantısı,

Bugün (13 Ağustos 2018 Pazartesi, 18.30-20 saatleri arasında)

Birlik Merkezimizde gerçekleştirilecektir.

Toplantıya katılım durumunuzu saat 16.30’a kadar bildirmenizi ve toplantıya katılım sağlanmasını bilgilerinize sunarız.”

Alıntı Originally Posted by izmut Yazıyı Oku
    Evet
    MB, faiz dışında elindeki bütün silahları kullandı.
    Etki etmeyeceğini, sıradan bir vatandaş olarak biz biliyorduk ve açıklanır açıklanmaz yazdık ama.
    Bizim gibi sıradan insanların bildiğini, MB bilmiyor mu, bilmemesi mümkün mü !

Doların duruşu ve sürekli zikzak çizmesi hiç hoşuma gitmedi.
    Umarım ilerleyen saatlerde yeni bir atak yapmaz.
    Yaklaşımda bir değişim olmaz ise dolar günü en yükseğinden kapamak isteyecektir...Gösterge olmuş 25.50 MB 19.25 den para dağıtıyor....!!!!!!!!!

7.  Alıntı Originally Posted by HAKEM Yazıyı Oku
    İyi de diyelim dolar 5 e düştü yarın,rahibi falan saldık.Reisin önerisi borç alıp kanal istanbul yapmak.Hala reisi destekleyen arkadaşlar açıkça bu proje yanlıştır,tamamen iptal olmalıdır falan demiyor.Siz deyin mesela borç alıp,köprü yapmak,kanal istanbul yapmak,her ile hastane yapmak,havaalanı yapmak artık mantıksız yapmayalım deyin de iyi bir uzlaşma başlangıcı olsun.Burda ekonomiden anlayan herkes bu yanlışlar nedeniyle bu durumda olduğumuzu düşünüyorlar.O nedenle genelde muhalifiz ,iktidarın ekonomik politikalarını yanlış buluyoruz.Siz de artık mega proje falan bunlar ertelensin deyin mesela.
    Mevcut yatırımlara devlet kredi vermedi sadece şirketlerin bulduğu mevcut kredilerine devlet garantisi verdi.Yapılan ve yapılmakta olan hastahaneler ihtiyaca binayen yürütülen projeler ve ödenekleri belli bunun ekonomik duruma bi etkisinin olacağını düşünmüyorum.Kanal İstanbul adı üzerinde bi proje enine boyuna planlama süreci devam ediyor. İnşAllah devletimizin çıkarları bunun yapılmasını gerektiriyorsa ve argümanları ortaya konup gelir gider tarafı hesap edilir hayata geçirilir.

Ben bu amerika , almanya karşıtlığını devletin başıda dahil samimi bulmuyorum. Bakınız cep telefonlarına bakınız binilen araçlara. Sonra kalkıyorlar kahrolası dış güçler .

Sayfa 47/1024 İlkİlk ... 3745464748495797147547 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •