Sayfa 793/964 İlkİlk ... 293693743783791792793794795803843893 ... SonSon
Arama sonucu : 7712 madde; 6,337 - 6,344 arası.

Konu: KERVN Kervansaray Yatırım Holding A.Ş.

1.  Alıntı Originally Posted by fabrika Yazıyı Oku
    250 milyon meselesine gelince. Bu bir iddia. Suç duyurusunda bulundu spk. Ne çıktı? Bilen yok. Bir veya bir kaç kişinin ahlaksızlığı yüzünden şirketin dolayısıyla biz yatırımcıların cezalandırılması doğru mu? Parayı ben mi aldım, siz mi aldınız? Bizim ne suçumuz var.
    Üstelik çoğu yatırımcı çağrı var diye spk sayesinde bu hisseye girmişken.
    Iddia mi? Bunu genel kurulda aynen zamaninda ky dostu olan sonra yonetime giren "arkadas" ta soyledi. BU BIR IDDIA dedi. Biz niye ibra ediyorsunuz ? Deyince. Ayni soylem. Tesadufe bak.

SM-J701F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

2.  Alıntı Originally Posted by fabrika Yazıyı Oku
    Freecell boşuna yazıyorsunuz. Dava açılmışmı ben ona bakarım. Suç duyurusundan sonuç çıkmışmı çıkmamışmı. Denetçinin yazması v.s durumu değiştirmez. Sonuca mahkeme karar verir. Sizin daha iyi biliyor olmanız lazım.
    O zaman ac dava arkadas? Ne bekliyosun. Bizde mudahil olalim. Fesih davasinda bu 250 milyon tirtiklama olmayacak mi saniyorsunuz?

3. Ky dostu falan tanımam ben. Kendi paramın derdindeyim.
    Adam öldürene bile mahkemede sanık denir. Kararı denetçi falan vermez, mahkemeler verir.
    Bu kadar açık.

4.  Alıntı Originally Posted by omerasaf Yazıyı Oku
    O zaman ac dava arkadas? Ne bekliyosun. Bizde mudahil olalim. Fesih davasinda bu 250 milyon tirtiklama olmayacak mi saniyorsunuz?

Konuyu saptırmayın. Ben dava açacağımmı dedim. Ne isterseniz yapın.

5. Fesih davasinda bu 250 milyon tl nin belgelerini spkdan mahkeme isterse ne olur? Hic dusundunuz mu? fesih davasi sonuclaninca o 250 milyonu tirtiklayanlar in sucu ispat olucak. Sen hic korkma arkadas. Davayi acanlar onuda dusunmustur. Fesih davasi komple bir davadir. Sirketin tum usulsuzlukleri ayan beyan irdelenip gerekli sonuclar alinacaktir. Biz patron para cezasi alsin hapse girsin diye dava acmiyoruz. Biz hakkimizi alamadiktan sinra patron para cezasi almis hapse girmis umrumuzda olur mu?

6.  Alıntı Originally Posted by fabrika Yazıyı Oku
    Ky dostu falan tanımam ben. Kendi paramın derdindeyim.
    Adam öldürene bile mahkemede sanık denir. Kararı denetçi falan vermez, mahkemeler verir.
    Bu kadar açık.
    Hocam bak iranlı olayından ceza aldılar... evet uzun sürdü biraz ama ben eminim ki bunda da gereken yapılacaktır.

SPK çağrı yap dediğinde şirket davayı bekliyorum demiyor muydu??*

eeee şimdi de şirket spk'ya blokeleri çöz diyor SPK'da davayı bekliyorum diyor...

Bundan doğal bir şey olabilir mi???
    YATIRIM TAVSİYESİ DEĞİLDİR...

7.  Alıntı Originally Posted by omerasaf Yazıyı Oku
    Fesih davasinda bu 250 milyon tl nin belgelerini spkdan mahkeme isterse ne olur? Hic dusundunuz mu? fesih davasi sonuclaninca o 250 milyonu tirtiklayanlar in sucu ispat olucak. Sen hic korkma arkadas. Davayi acanlar onuda dusunmustur. Fesih davasi komple bir davadir. Sirketin tum usulsuzlukleri ayan beyan irdelenip gerekli sonuclar alinacaktir. Biz patron para cezasi alsin hapse girsin diye dava acmiyoruz. Biz hakkimizi alamadiktan sinra patron para cezasi almis hapse girmis umrumuzda olur mu?

İnşallah dediğiniz gibi olur. Herkes hakkını alır ve suçlu da cezasını çeker.

8. Yani alacaklılar suçlu

SPK suçlu

yatırımcılar suçlu

hani bir laf vardır hırsızın hiç mi suçu yok??
    YATIRIM TAVSİYESİ DEĞİLDİR...

Sayfa 793/964 İlkİlk ... 293693743783791792793794795803843893 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •