Sayfa 584/774 İlkİlk ... 84484534574582583584585586594634684 ... SonSon
Arama sonucu : 6189 madde; 4,665 - 4,672 arası.

Konu: Referandumda Neden EVET

1.  Alıntı Originally Posted by herseyeragmen Yazıyı Oku
    Şimdi avrupa ve abd biz Reisi çok ama çok seviyoruz reis çok iyi bir adam dese senin mantığın ile bakarsak olaya sen sevmiyecekmisin reisi .

Ne Mutlu Türküm Diyene
    2011'e kadar bunu diyorlardı zaten. O zaman bu arkadaş ne düşünüyordu merak ettim 😂😂😂

SM-A710F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

2. Sayın rumenigge peki evet çıkar ise ve 3 yıl sonra reis tüh gene beni kandırdılar Allah affetsin derse ne yapacaksın.

hisse.net kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

tabi burada çoğunluk borsada benim gibi hissesi olan arkadaşlar bilinçaltlarında evet çıksa da işimize baksak
    borsa istikrara girse diyorlar
    inkar etmiyelim

4. Biran için Evet in ülke için gerekli olduğunu düşünüp sorularımızı soralım,

Üst düzey Memurlarda liyakat şartı aranmaması NEDEN GEREKLİ ( Savunma sanayi müsteşarı hemen vatandaş yapılmış suriyeliden veyahut eski terör suçlusundan olabilir, yine keza emniyet müdürleri, valiler ) bir gecede atanabilecek. HAYIR demez
    isek bu mümkün olacak

HSYK tamamiyle 1 partiye bağlı hale gelecek, siyasilecek. Hakimlerin tarafsızlığı tamamen kalkacak. Yargının neden herkese eşit uzaklıkta kalması istenmiyor. HAYIR demez isek bu mümkün olacak.

Bakanlar ve yardımcılar neden tamamen sorumsuz hale geliyor ve meclis onayından geçmiyor. Amerikada bile senato onaylıyor veya soruşturma açabiliyor. HAYIR demez isek ülkeye karşı değilde bir kişiye bağlı kişilerce yönetileceğiz.

Seçmesi %50 oy ile ama soruşturması %60 ile neden, Kendi seçtiği yargıdan bile korkacak kadar güvensizlik niye. HAYIR demez isek ,istediği yanlışı yapıp ülkeyi batağa götürecek ama kimse dokunamayacak.

Meclis niye baklanları denetleyemiyor, sadece cevabı verilmek zorunda bile olunmayan yazılı sorularla bakanlara birşey sorabiliyorlar.HAYIR demez isek bu mümkün olacak.

Neden surekli OHAL ve karanamelerle ile yönetilmek isteniyor. Gerekli olduğunda bu yetkiyi meclisten isteseler olmuyormuydu neden gerek var. Hayır dersek Padişahlık tan bile daha fazla hakkı olan sisteme dur bakalım diyebileceğiz.

Cumhurbaşkanına birşey olsa yada yutdışına çıksa, hasta olsa falan, seçilmedik biri bizi yönetecek, belkide gizli bir FETO cu bir yardımcı olacak bu ve engel olamayacağız olağan üstü yetkiler ile bir gecede bütün üst düzey yetkilileri değiştirecek ve tekrar ülke güme gidecek, mazallah Hayır dersek buna mani olabiliriz.

5. can dündar hayır çıkması için hayır kampanyası yapıyor almanyada,şimdi odamı evet için çalışmış oluyor,anlayamadım.

6.  Alıntı Originally Posted by herseyeragmen Yazıyı Oku
    Sayın rumenigge peki evet çıkar ise ve 3 yıl sonra reis tüh gene beni kandırdılar Allah affetsin derse ne yapacaksın.

hisse.net kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
    Evetçi dostlar yok mu bir cevap?

Ne Mutlu Türküm Diyene

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Gurbet
    Gönderi
    9,075
    Blog Entries
    3
     Alıntı Originally Posted by rumenigge Yazıyı Oku
    tabi burada çoğunluk borsada benim gibi hissesi olan arkadaşlar bilinçaltlarında evet çıksa da işimize baksak
    borsa istikrara girse diyorlar
    inkar etmiyelim

Seni seni... seni duygusal yatırımcı senii.

Sana kaç kere demedim mi ben "yatırımlarına duygunu karıştırma, batarsın" diye..

Bak şu aşağıdaki büyük bir piyasa düşünürünün özlü sözüne..

"Piyasa duygusuz yatırmcılar haricindekilere acaip duygular yaşatır.. 10.04.2017 DeliKAN"

Alıntı Originally Posted by herseyeragmen Yazıyı Oku
    Evetçi dostlar yok mu bir cevap?

Ne Mutlu Türküm Diyene
    bu magazin sorusu bir mantığı yok
    millet bir tokatla indiri aşağı onu
    daha önce de söyledim milletin sağduyusu da tokadı da güçlüdür
    aman diyim tersinde durmayın

Sayfa 584/774 İlkİlk ... 84484534574582583584585586594634684 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız