Sayfa 856/1024 İlkİlk ... 356756806846854855856857858866906956 ... SonSon
Arama sonucu : 8190 madde; 6,841 - 6,848 arası.

Konu: Dolarda Yükseliş Kaçınılmaz

1. *Ruble, dolar karşısında 2016 Nisan ayından bu yana en düşük seviyeyi test etti

2.  Alıntı Originally Posted by enfarktus Yazıyı Oku
    Kullanmadığınız sistem hakkında yorum yapmak nedir? Al yazayım şu anda TFX dolar alış: 6.5495 satış: 6.5720 Yatırım tavsiyesi değildir.
    Normal zaman şu an, yükselip çıktığında alıp satmaya çalış bakalım.En kritik zamanda tam satacakken sistem kilitleniyormuş vs.Play store da 1000 tane yorum var herkes makastan, kilitlenme probleminden şikayetçi bir sen memnunsun ne hikmetse.

YTD

3.  Alıntı Originally Posted by strongarm Yazıyı Oku
    şimdi size TL'nin çöpün çöpü haline nasıl geleceğini anlatacağım, kumarbaz şunu unutmasın: londralı fillerle tepişilmez!.....

şimdi biraz daha dikkatli okudum ama anlamadığım yerler var. viopla pek aram yok o yüzden sorular çok basit olabilir.

1. bankalar 7.40'dan MB'dan call opsiyonumu alıyorlar? eğer öyleyse burdan para kazanmaları için bu opsiyonun in-the-money olması gerekmezmi? yani doların 7.40'ı geçmesi? eğer dolar 7.40'ı geçmezse nasıl dolar satıp para kazanacaklar hemde doları borçla alıp swap yapıp?

2. yabancılar risk hedge etmek için call opsiyonu aldılarsa ve bu kontrat dolar/tl düştüğü için out of-the-money biterse niye gidip spottan dolara saldırsınlar?

Ahmetg Guest
     Alıntı Originally Posted by strongarm Yazıyı Oku
    şimdi size TL'nin çöpün çöpü haline nasıl geleceğini anlatacağım, kumarbaz şunu unutmasın: londralı fillerle tepişilmez!.....

super bir yazi olmus tesekkurler bu paylasim icin

hos ben hicbir sey anlamadim

ama sunu merak ediyorum

yukaridaki yazilanlari hakikaten harfi harfine anlayan adam piyasanin gurusu olmustur ve zengin olmama ihtimali sifirdir diyorum

Alıntı Originally Posted by selims Yazıyı Oku
    Normal zaman şu an, yükselip çıktığında alıp satmaya çalış bakalım.En kritik zamanda tam satacakken sistem kilitleniyormuş vs.Play store da 1000 tane yorum var herkes makastan, kilitlenme probleminden şikayetçi bir sen memnunsun ne hikmetse.

YTD
    Rakipsiz oldukları için çok fazla çakallık yapıyorlar. Kilitlenme, makası aşırı genişletme, Cuma günü öğleden sonra teminattaki paranın boşta kalmasını istemeyen müşterilerin teminat çekmelerini sistem hatası vb bin türlü yöntemle engelleme, başka bankaya EFT limitini 50.000 TL ile sınırlandırma vb.

İNG FX hizmetini sadece hafta içi mesai saatleri ile sınırlı değil, 5 gün 24 saat makul alım satım aralıkları ile verse ve 1'e 10 kaldıraçlı teminatlı secenek sunsa çok daha iyi alternatif olur. Zira TFX Target ile boşta kalan parayı günlük faizde değerlendirme imkanı yok.

Ahmetg Guest
     Alıntı Originally Posted by Alsat Yazıyı Oku
    ben kampanyaya baya bir hızlı girmişsiniz siz dedim, bayan da gayet ciddi algıladı satışlardan kafamızı kaldıramıyoruz beyefendi dedi
    ya yalan soylemiyorsa?

7. 6 07 den fiziki aldığım dolarları 6 56 dan sattım almasaymışım daha iyiymiş banvit i kaçırdım

8. Veliefendi'de de at yarışı vardı !!!!

Tüh !!! Kaçırdık.
    Türkiye, kazığın her türlüsünü ayrı ayrı deneyimleyebilmek için mükemmel bir yer. Burada yetişen biri dünyanın başka bir yanında sıkıntı yaşamaz.
    Re-twittlediklerim katıldığım anlamına gelmez!

Sayfa 856/1024 İlkİlk ... 356756806846854855856857858866906956 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •