Sayfa 17/1030 İlkİlk ... 7151617181927671175171017 ... SonSon
Arama sonucu : 8234 madde; 129 - 136 arası.

Konu: Banka Mevduat Faizleri (ARTI PUAN/tezgah altı faiz oranları)

1. evet stopaj indirimi ise yaramıs gorunuyor merkezde faiz artırırsa dolar tl daha asagılara gidebilir gibi duruyor ..tabi yapılması gereken atılması gereken adımlar atılmazsa gecici olur dusus ...3 ay dolar tl belli bir bantta sakin giderse stopaj indirimi uzatılır diye dusunuyorum sonucta 5 gundur bu ise yaramıs gorunuyor ..200-215 baz puan kadar etkiledi oranları ...mb minumum 250 baz artırım yapar gibi duruyor vakıfbankın arı hesabın bu haftaki artısına bakarsak...vakıf gunluk konusunda geriden gelirdi hep bu hafta atak yaptı ..devlet bankası sonucta mb nın adımından haberdar olmus olabilir ..250 yaparsa dolar tl de birkac dakikalık etki yapar sonra geri cıkar ..bana gore 500-600 baz yapmalı enflasyon dusurulmek isteniyorsa onden yuklemeli artıs olmalı ..

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    bangkok/köln/antalya
    Gönderi
    234
    bugün vakiftan 25 aldığını yazınca bi arkadaş beni heycan basıp en yakın vakıf şubesine gittim.

neyse mt hanfendi beni 20 dk bekletti oran soruyorum diyerekten.bende dedim bana verecek herhalde.yanlış anlamayın 25 orandan bahsediyorum

abartısız 4 eleman geldi.50 bin ila 110 bin arasında değişen hesapları 21.5 ten bağladı.tabi bişey demedim.
    20 dk sonra oran geldi diyip gözlerini açtı birde ne desin 23 verdiler.32 güm yeni giriş.
    tüm heycanım kaçtı bari arı hesap açında beklediğimiz boşa gitmesin paramız bal yapsın didim

velhasıl kelam aktifle olan 6 aylık tangomuz bugün vakıfın valsiyle bitti.
    mh temsilcisi bayana 13 den sonra iyi bi oran vermesi için beni aramasını söyledim.
    I LOVETHAILAND

Alıntı Originally Posted by trion Yazıyı Oku
    sana zam yansımadımı kullanımım hep aynı hani desem ekstra sunu sunu calıstırdık tost yaptık utu kullandık neyse ama yok herzaman neyse aynı sekil..neyse yapacak birsey yok ....komsum 1 aydır evde yok 65 tl gelmis sadece calısan 1 buzdolabı o kadar .
    Faturada birim fiyatı yazar. Direk ordan anlayabilirsiniz zam olup olmadığını

Tüketim miktarı da yazar. Gün sayısına göre bakarak fazla/az mı tüketilmiş ordan anlaşılabilir

Bir arkadaş burda dolar düşecek demişti

5. 7.9.2018 yeni bir likidte açığı rekoru kırıldı.

Tcmb bankaların 178.9 milyar TL olan likidite açığını hafta sonu için %19.25 faiz ile kapattı.

Bu rakam toplam mevduat kaynaklarının (TL+döviz) neredeyse onda biri. Takip ettiğim kadarıyla bu cumhuriyet tarihi boyunca bankalar tarafından oluşturulmuş en yüksek likidite açığı.
    En güçlü veya en zeki olan değil, DEĞİŞİME en açık olan türler hayatta kalır...Charles Darwin
    https://twitter.com/r_x_p_u

Alıntı Originally Posted by ozzyken Yazıyı Oku
    bugün vakiftan 25 aldığını yazınca bi arkadaş beni heycan basıp en yakın vakıf şubesine gittim.

neyse mt hanfendi beni 20 dk bekletti oran soruyorum diyerekten.bende dedim bana verecek herhalde.yanlış anlamayın 25 orandan bahsediyorum

abartısız 4 eleman geldi.50 bin ila 110 bin arasında değişen hesapları 21.5 ten bağladı.tabi bişey demedim.
    20 dk sonra oran geldi diyip gözlerini açtı birde ne desin 23 verdiler.32 güm yeni giriş.
    tüm heycanım kaçtı bari arı hesap açında beklediğimiz boşa gitmesin paramız bal yapsın didim

velhasıl kelam aktifle olan 6 aylık tangomuz bugün vakıfın valsiyle bitti.
    mh temsilcisi bayana 13 den sonra iyi bi oran vermesi için beni aramasını söyledim.
    Miktarı söylememişsiniz

Alıntı Originally Posted by rxpu Yazıyı Oku
    7.9.2018 yeni bir likidte açığı rekoru kırıldı.

Tcmb bankaların 178.9 milyar TL olan likidite açığını hafta sonu için %19.25 faiz ile kapattı.

Bu rakam toplam mevduat kaynaklarının (TL+döviz) neredeyse onda biri. Takip ettiğim kadarıyla bu cumhuriyet tarihi boyunca bankalar tarafından oluşturulmuş en yüksek likidite açığı.
    Buldular tabi ucuz parayı
    Ben olsam ben de saldırırım

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    bangkok/köln/antalya
    Gönderi
    234
    miktar 160k
    I LOVETHAILAND

Sayfa 17/1030 İlkİlk ... 7151617181927671175171017 ... SonSon

Yer İmleri