Sayfa 36/1000 İlkİlk ... 2634353637384686136536 ... SonSon
Arama sonucu : 7999 madde; 281 - 288 arası.

Konu: Dolarda Yükseliş Kaçınılmaz

1. dolarcılar ovp açıklanıp nbrunson bırakıldığında ne yapacaklar onu düşünmeye başlasınlar şimdiden. usd try %15 undervalued raporları var bizde pek çıkmayan.

Arkadaşlar bir saat iki saat olan tepkiler kaale alınmamalı.Şimdi bu faiz artışına rağmen dolar eski yerine gelirse işte o zaman işin rengi değişir.Venezuela yolundayız demektir.Zaten bu faizlerle bir sürü şirketin helvası karılmaya başlandı.Yakında salaları okunur helvaları yenir,maalesef ekonomik açıdan baya sıkıntılı dönem bangır bangır geliyor.

3.  Alıntı Originally Posted by ferit Yazıyı Oku
    dolarcılar egleniyormusunuz....
    2012 den beri Dolar toplayan biri olarak şahsen eğleniyorum ve yeni gelirlerimle Dolar almak için fırsat tanıyanlara teşekkür ediyorum...Lakin içimde bir burukluk...bağıra bağıra bitirilen bir ülke....baş ayrı oynuyor kuyruk ayrı...asıl sen eğleniyor musun🤔

4. 625 baz puana rağmen 6.20' yi test edecek neredeyse. Ben bu kadarını beklemiyordum ama etkisi erezyona uğramış gibi.

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Bursa/İzmir
    Gönderi
    5,315
     Alıntı Originally Posted by ayhan53 Yazıyı Oku
    TCMB 625 bp faiz artırdı-Dolar/TL 6,01'e sınırlı düşüş yaşadı
    Investing.com

pek beğenmemiş investing kararı sınırlı düşmüş diyo 40 kuruş düştü la sen sınırlı diyon

Başkanım dış mihrakların beklentisi
    %4 küsurdu.

Dış mihraklar yanıldı.

http://www.hisse.net/topluluk/showth...42#post2575442

arkadaşı tebrik edelim bence en doğru hamleyi söyledi. herkesten birer itibar puanı haketti
    700-800 puan demiş 800 geçmiş listeye
    16)Sn Foxmulder (800 bips)
    69 mu yok daha neler. Bu yıl mı? İmkansız.Bozguncular ağzınızdan çıkanı kulağınız duyuyor mu?

doların yönünü nümüzdeki bir hafta içind ebirlikte izleyeceğiz 6.40 üstüne atarsa yeniden film bir yerlerde kopar
    69 mu yok daha neler. Bu yıl mı? İmkansız.Bozguncular ağzınızdan çıkanı kulağınız duyuyor mu?

8. Listeyi tekrar paylaşıp başarılı tahminde bulunan ilk 3 kişiyi tebrik edeceğim...
    Yanılanlar adına da ben kamuyoundan özür dileyeceğim
    Birazdan....

saygılar/başarılar
    "Canı kaymak isteyen cebinde manda taşır "

Sayfa 36/1000 İlkİlk ... 2634353637384686136536 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz