Sayfa 96/504 İlkİlk ... 46869495969798106146196 ... SonSon
Arama sonucu : 4029 madde; 761 - 768 arası.

Konu: KFEIN Kafein Yazılım Hizmetleri Ticaret A.Ş.

1.  Alıntı Originally Posted by benkontomar Yazıyı Oku
    Öldürdün bizi öldürdün kop git artık

SM-N9000Q cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    Acele yok.sakin.sonra 7.82 gibi kucagimizda buluruz😁

2.  Alıntı Originally Posted by gercekhisseci Yazıyı Oku
    Bu haftaki son iki gune ait tahminim 6.80 destek/7.20 direnç baz alarak bu kademelerde cumaya kadar asansör hareketlere devam edeceği yönündedir.bu araliktan ne aşağısıni nede yukarısıni ben beklemiyorum.YTD
    Bugün beklentim dahilinde hareket etti.gayet güzel kapanış yaptı.YTD

3. GÜNLÜK pasta

4.  Alıntı Originally Posted by keko Yazıyı Oku
    logoya güzel bir alış geldi...kront da bir miktar artıdadır...benzer çıkışı kafeinden de bekliyoruz..
    Yavaş yavaş keko hocam.pala işini biliyor

5. Yarın kısa bir düzeltme yapmazsa kapanış tahminim 7.17 bekliyorum.kisa duzeltme ozaman haftaya kalır .onumuzdeki haftadan itibaren daha fazla aksiyon olma olasılığını yüksek görüyorum. YTD

6.  Alıntı Originally Posted by gercekhisseci Yazıyı Oku
    Yarın kısa bir düzeltme yapmazsa kapanış tahminim 7.17 bekliyorum.kisa duzeltme ozaman haftaya kalır .onumuzdeki haftadan itibaren daha fazla aksiyon olma olasılığını yüksek görüyorum. YTD
    dün bir çok hisseye güzel alışlar geldi...biz pek yükselmedik o yüzden de düzeltme olması çok zor...bence bu gün çıkış yapmamız lazım diyor mantığımız...ekürimiz logo dahi yüzde 10 çıkışı görmesine rağmen kapanışını %4 civarı bir artılı ile yaptı...bu gün canlanma belirtileri görebiliriz...
    ALLAH ım bana doğruyu doğru, yanlışı da yanlış olarak göster ve bana doğru ile amel etmeyi nasip et

7. Kağıt,formasyon gereği yapması gerekenleri yapıyor...bekleyen derviş,yoğurdu yermiş formasyonu...

ASUS_T00J cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

8.  Alıntı Originally Posted by gercekhisseci Yazıyı Oku
    Yarın kısa bir düzeltme yapmazsa kapanış tahminim 7.17 bekliyorum.kisa duzeltme ozaman haftaya kalır .onumuzdeki haftadan itibaren daha fazla aksiyon olma olasılığını yüksek görüyorum. YTD
    Ilk beklentimi gerçekleştirdiği için palaya teşekkür ederim en doğrusunu yaptı.YTD

Sayfa 96/504 İlkİlk ... 46869495969798106146196 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •