Sayfa 181/1030 İlkİlk ... 81131171179180181182183191231281681 ... SonSon
Arama sonucu : 8234 madde; 1,441 - 1,448 arası.

Konu: Banka Mevduat Faizleri (ARTI PUAN/tezgah altı faiz oranları)

Alıntı Originally Posted by taysan Yazıyı Oku
    Notunun geçenlerde Fitch tarafından düşürmüş olması ve negatife indirilmesi sizi ürkütmüyor mu ?
    Notların düşüp çıkmasından ziyade hangi seviyede olduğu daha önemli zannımca. Hepsi junk, dikkate alırsak
    Yatırım tavsiyesi değildir.

2.  Alıntı Originally Posted by TOPRAK-SERDAR Yazıyı Oku
    Ayvaların büyükleri heybede de deseydi acaba sn.bosporos mu diye şüphelenecektim

3. teb marifetli hesapta hoşgeldin hesabının kalan süresini nasıl ve nerden takip edebiliriz?

Alıntı Originally Posted by balbatros Yazıyı Oku
    200k vakif 22.5 vermişti.

halk a gittim 32 güne 25 e bağladım istanbul fatih yeni giriş. Dolar için 5.15 fiyat çekti kalsın dedim.

Ziraatbank a başka iş için gitmiştim. Baktım m.t, mevduatçı kadının birine geçen defa 15.5 tan bağlamıştık şimdi biraz yükseltecez dedi oranı söylemedi

Yahu nasıl sömürüyorlar milleti. belki ben de az sömürüldüm bu 25 lik oranla ama diğer yerde kalsam daha kötüydü.
    Gecen emekli yakınıma yapmışlar aynısını, ertesi gün tekrar gitti konuştu, parayı çekerim deyince 18.5 tan 20.5 yapmış Deniz, etrafımızda farkındalık oluşturmak lazım

Alıntı Originally Posted by spektrum Yazıyı Oku
    Dün aktiften çıkmak için halkbanktan ve vakıfbanktan oran istedim
    ikisi de TC kimlik numaramı sordular, diğer arkadaşlar oran isterken de oluyor mu bu?
    Tanışmaya gittiğimde sormuşlardı, oran öncesi vakıf özelde

6. Teb bank %26 dan 64 gün bağlandı 300k kasım son günleri stopaj indirimi bitmeden yıllik bağlanmalimi ne dersiniz.
    Ing hala %20
    Vakif ari % 21.75
    Deniz %22.5
    Cepte Tep %25
    En para%23

LG-H818 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

7.  Alıntı Originally Posted by bonocu78 Yazıyı Oku
    Artık stopaj mevduatta %5 olduğu için aktifin bonosunun mevduat karşılığı 26,54'e denk geliyor...Yani bir bankadan mevduat faizi 26,50 alırsanız aktifin bonosu ile aynı getiriyi sağlarsınız..
    Günlük şu an 26.50 veren banka hangisidir?

Yatırım tavsiyesi değildir

8.  Alıntı Originally Posted by YapraksızYonca Yazıyı Oku
    Ayvaların büyükleri heybede de deseydi acaba sn.bosporos mu diye şüphelenecektim
    Bir taraftan yıl sonu dolar 5.5 olacak diyenler, bir taraftan Ekim'de Kasım'da kıyamet kopacak diyenler, kimi dinleyeceğimizi neye inanacağımızı bilemez olduk. OVP sonrası öyle her şeyin çok güzel olmayacağı kesin ama 625 baz puan faiz artışından sonra doların bu kadar az geri çekilmesi de pek normal bir tepki değil gibi. 5.70'e gerileyeceği yönünde baya bir beklenti oluşmuştu. Ben hala bunu daha aklı selim bir yaklaşım gibi görerek bekleme taraftarıyım. OVP açıklandığı hafta, öncesinde veya sonrasında bir iyimserlik dönemi olacağını umarak, dolara kaymak için o zamanı bekleyeceğim. Umarım kapak olmaz, yoksa son durumda %20 dolarda %80 TL'de pozisyon almışken kur yine inmezse yine yamulacağım

Sayfa 181/1030 İlkİlk ... 81131171179180181182183191231281681 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •