Sayfa 2/6 İlkİlk 1234 ... SonSon
Arama sonucu : 54 madde; 9 - 16 arası.

Konu: Yurt disi fx firmasi

Hybrid View

Previous Post Previous Post   Next Post Next Post
  1.  Alıntı Originally Posted by hamur Yazıyı Oku
    selamlar. tebliğden sonra bende bıraktıydım foreksi. yurtdışı hesap açmak istiyorum ingilterede. hesap açıyolar gerçi ama, bi ceza vs.gelirmi ilerde. yurtdışı aktif kullananlar varmı
    ceza olacağını sanmıyorum. Tebliğden sonra herkes yurt dışında hesap açtı. Çünkü Türkiye'de yatırım yapmak çok zor hale geldi. Kaç kişi 50.000 TL yatırabilir. Üstelik kaldıraçlar da çok düşük. Birçok kişi yurtdışında işlem yaptığı için hangi birisinin yaptığını nasıl tespit edecekler. Sen yine de şüpheleniyorsan para transferlerini bankadan değil de bitcoin veya diğer koinler üzerinden yap.

Ha sakın yurtdışındaki firmaların bonuslarına vs kanmayın. Tebliğden sonra bi sürü saçma sapan forex firması türedi onun için güvenilir şirketleri bulmaya gayret edin ve kazanmak için iyi forex sinyalleri veren şirketleri tercih edin ki kazanç sağlama ihimaliniz yükselsin. Lisanssız şirketlerde yatırım yaparsanız mazallah paranızı alamazsınız ve karşınızda muhatap bulamazsınız.

2.  Alıntı Originally Posted by macit Yazıyı Oku
    ceza olacağını sanmıyorum. Tebliğden sonra herkes yurt dışında hesap açtı. Çünkü Türkiye'de yatırım yapmak çok zor hale geldi. Kaç kişi 50.000 TL yatırabilir. Üstelik kaldıraçlar da çok düşük. Birçok kişi yurtdışında işlem yaptığı için hangi birisinin yaptığını nasıl tespit edecekler. Sen yine de şüpheleniyorsan para transferlerini bankadan değil de bitcoin veya diğer koinler üzerinden yap.

Ha sakın yurtdışındaki firmaların bonuslarına vs kanmayın. Tebliğden sonra bi sürü saçma sapan forex firması türedi onun için güvenilir şirketleri bulmaya gayret edin ve kazanmak için iyi forex sinyalleri veren şirketleri tercih edin ki kazanç sağlama ihimaliniz yükselsin. Lisanssız şirketlerde yatırım yaparsanız mazallah paranızı alamazsınız ve karşınızda muhatap bulamazsınız.
    Bitcoin veya başka kripto para ile fonlama yaptiran ve cektiren doğru düzgün regüle bir firma bulamadim. Hangi firmalar sizin bildiğiniz

SM-G610F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

İngilterede hesap açmak istiyorsan Tickmill iyi firmadır, Pro hesapları da spread açısından iyi, yalnız DolarTL şu an trade'e kapalı , buradan hesap açabilirsin: http://secure.tickmill.co.uk?utm_cam...ers%2Fregister

4. demosuna baktım spreadlar düşük baya. benim korkum ilerde suçlu duruma düşermiyiz ingilterden oynadığımz için, vergi vs, türk parasını koruma olayı. mesela amerikan vatandaşları ülke dışında forex hesabı açamıyor diye biliyorum. bizde varmı böyle kısıtlamalar

5. Paypal gibi bir araci kullanilsa

SM-G610F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

6. Neden turkiye forex firmalara minimum 50 bin tl istiyorlar?

7.  Alıntı Originally Posted by shangil Yazıyı Oku
    Neden turkiye forex firmalara minimum 50 bin tl istiyorlar?
    Kaybeden oranı çok yüksek olduğu için önlem amaçlı böyle bir karar alındı. Ayrıca VİOP'u biraz daha cazip kılıp yatırımcıyı VİOP'a çekmek de bir diğer sebep olarak düşünülebilir.

8.  Alıntı Originally Posted by Stoxx50 Yazıyı Oku
    Kaybeden oranı çok yüksek olduğu için önlem amaçlı böyle bir karar alındı. Ayrıca VİOP'u biraz daha cazip kılıp yatırımcıyı VİOP'a çekmek de bir diğer sebep olarak düşünülebilir.
    kaybeden heryerde kaybediyor zaten..

Sayfa 2/6 İlkİlk 1234 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •