Sayfa 75/1000 İlkİlk ... 2565737475767785125175575 ... SonSon
Arama sonucu : 7994 madde; 593 - 600 arası.

Konu: Dolarda Yukselis Kacinilmaz

1. yine perşembe ve yine çaktılar.

ne var arkadaş bu günde.

son uc ayda neredeyse her perşembe

Duhul
    Nov 2018
    İkamet
    Gönüllerde yaşıyorum.
    Gönderi
    7,299
     Alıntı Originally Posted by bigmaster Yazıyı Oku
    öyle bi muhabbet vardı ama tam neydi hatırlayamadım, yaşlılık işte alzaymir mi oluyoruz ya, ama altın onsta hızlı bir yükseliş bekliyorum 1 400 civarına . aralık ortası mutabıktık galiba, geçen hızla 1240 geldiğimizde altın sayfasına yazmıştım 1205 geri çekilme olacak diye , namısız dinlemedi 1200 kadar gevşemişti ama 1400 aralık ortası
    Peki siyasi gerekçe ne olacak sizce ?

3.  Alıntı Originally Posted by cumartesi71 Yazıyı Oku
    Adam insider bence,kendi görüşleri olduğunu sanmıyorum.Neden bu tür söylentiler çıkardıklarını bilmiyorum ama inanıp,ciddi ciddi kendine sığınak inşa ettiren bile var.Bu arada dolar da zaten şimdilik üst değil alt çizgiye yönelmiş görünüyor.Böyle olursa da rahat 8-10 aylık vade kaybı gerçekleşecek gibi.Düşüş senaryosu en az %20 vade kaybı ve çıkış görmek için 1 yıl beklemek anlamına gelir.Tabi şu an herşey spekülatif,her senaryonun gerçekleşme ihtimali de var,bu yüzden muhtemelen her ne pozisyonda olursa olsun herkesin kafasında soru işareti vardır.Mühim olan o soru işaretiyle beraber huzurlu yaşamayı öğrenmek.Kim karda,kim zararda, bunun 2 hatta 3 yıldan önce konuşulması anlamsız.Yani Kırkpınardaki gibi; altta kaldım diye yerinme üste çıktım diye sevinme
    Mütercimler eski bir asker ( tesadüfen asker olmuş ), ama Avusturya da geçirdiği bir dönem varmış. Geçen gece Habertürk kanalında gazeteci Nedim Şener mütercimlere verdi veriştirdi. Ergenekon, balyoz ve fetö davalarında bazı kişilerin bilinçli şekilde ajan olarak tutukluların arasına dahil edildiği vb. şeyler. Her gün onlarca asker, polis tutuklanırken , öğrenciler gözaltına alınırken bu mütercimlere kimse dokunmuyor. Vardır devletin bir bildiği demekten öte yorum bizi aşar.
    Bu iç savaş meselesi, önüne gelenin ağzına sakız oluyor. Düşmanlarımızı hallettik te birbirimizi mi yiyeceğiz. Gül geç.

Duhul
    Jun 2018
    İkamet
    RODOSTO
    Gönderi
    1,473
     Alıntı Originally Posted by dimitris Yazıyı Oku
    Peki siyasi gerekçe ne olacak sizce ?
    ne bileyim, çıkar o zamana kadar bir gerekçe,mesela doları 7 20 yapmak içinde 530 yapmak içinde bişeyler yarattılar
    ALTIN ONS BU SENE 4.100 GÖRECEK-adese

5. 5.3070
    sağlam çakıyorlar dolara.
    bir haber mi var ?

6. Whıte house weıghs removıng clerıc fethullah gulen from us: Nbc

https://www.nbcnews.com/politics/nat...turkey-n933996
    Learn to sit back and observe, Not everything needs a reaction.

Ulan 15 gün kal oralarda dedik 9 gün dayanabildi küffar

Duhul
    Jun 2018
    İkamet
    RODOSTO
    Gönderi
    1,473
     Alıntı Originally Posted by bigmaster Yazıyı Oku
    ben dolarda bir sıkıntı görmemekteyim, çok güzel bir kama formasyonunun sonuna yaklaşıyoruz, kama formasyonları yolun yarısında dinlenme formasyonudur
    anam, anam fena düşüyor,eğer 4. 85 e gelirse cevabım hazır, BAYRAK formasyonu
    ALTIN ONS BU SENE 4.100 GÖRECEK-adese

Sayfa 75/1000 İlkİlk ... 2565737475767785125175575 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •