Sayfa 107/309 İlkİlk ... 75797105106107108109117157207 ... SonSon
Arama sonucu : 2467 madde; 849 - 856 arası.

Konu: ANELT - Anel Telekomünikasyon Elektronik Sistemleri Sanayi Ve Ticaret A.Ş.

Yeni yatırımcı Guest
    artık kot dışı kaldığına göre ilan verebilirim, yarım milyon (%1 e karşılık gelen) anel telekom hisselerim satılıktır, ilgilenen varsa özelden mesaj atabilir

2. Kotasyon yönergesi madde 23 c
    c) Ortaklığın Borsa tarafından geçerli kabul edilebilecek durumlar dışındaki nedenlerle 1
    yıldan uzun bir süre faaliyetlerinin durdurulmuş olması,

Ve aynı yönergenin 32 1b
    2 yıl içinde faaliyete geçme.

Hala nasıl atar spk duyurmadan uyarmadan diyenler spk nın atma gerekçelerine bir baksa keşke. Körü körüne yatırım yapmak bu olsa gerek. Hissem yok hiç de olmadı. Sadece bilgilendirmek istedim.

3. Yarın şirketi arayalım bistten müsade istemelerini isteyelim.herkes arasın mümkünse birlik olabileceğimiz bir platform bulalım arkadaşlar kimse bulunduğu duruma guvenmesin Yusuf bey bir facede toplasin herkesi herkes kendi yolunda devam etsin gene

Alıntı Originally Posted by borsacı 45 Yazıyı Oku
    Acredo Technology B.V. denilen şirketi internetten bi araştırmayı dene uzun uğraşlardan sonra bulabilirsin ancak.ben ilk haber geldiğinde araştırmaya çalışmıştım ve ilginç şeyler bulmuştum. kaç yılında kurulmuş kuruluştaki adresi neresi daha önce başka ülkede kurulmuşmu faaliyeti varmı varsa nedir bu şirketin incelenmesini isteyebilirsin mahkemeden ozaman birçok konu açıklığa kavuşabilir.ayrıca bu şirketi tanıtacak bi siteyi arkadaşlar gösterirlerse memnun oluruz.
    acredo netaş ı zte ye satan gurup anelt i alıp aneltten yeni bir netaş yaratacaklardı adamların işi bu.
    dünya çapında yatırım gurubu. anelti almak için kurulan bir şirket.
    yt değildir

rıdvan satışı yapsaydı anelt hedef 7.00 di bunu da bilin isterim.

5.  Alıntı Originally Posted by yorumsuz61 Yazıyı Oku
    Kotasyon yönergesi madde 23 c
    c) Ortaklığın Borsa tarafından geçerli kabul edilebilecek durumlar dışındaki nedenlerle 1
    yıldan uzun bir süre faaliyetlerinin durdurulmuş olması,

Ve aynı yönergenin 32 1b
    2 yıl içinde faaliyete geçme.

Hala nasıl atar spk duyurmadan uyarmadan diyenler spk nın atma gerekçelerine bir baksa keşke. Körü körüne yatırım yapmak bu olsa gerek. Hissem yok hiç de olmadı. Sadece bilgilendirmek istedim.
    Yorumsuz evet uygulamada var bu madde ama sadece faaliyet olmadığı için atmiyolarki.sermaye eksikliğinden atıyor bilanço gondermeme atıyor genelde. Bu ilk oldu sadece tek gerekçe faaliyet olmaması örnek olarak diyoruz.kp holding metal 10 yıldır faliyetsiz duruyor gozaltinda

6. Ne zaman gidiyoruz Ümraniye anel yapı binasından hakkımızı istemeye çadır kuralım gerekirse yapacak bir şey kalmadi.2 bidonda benzin

7. haklarından dava gelir spk boş bırakmaz via gyo kotdan gitti 14 tl yatrımcıya verceksin dedi ve verildi gitme sebebi fetoya yakın olması burdaki durum şu şirket boş degil via gyo boş degildi .şimdi siz anel yapı ic eder diye korkmayın davaya kadar çok açıklamalar cezalar gelcek bekleyin çayınızı için rahat yudumlayın kotdan atılmasının keyfini yaşayın hani 1 yıl içinde bir daha baş vuracaz demişler kolay birleşme hazırlıklıkarına başladıklaarı gün gittiler eger lot toplaycagına biste faliyete geçiyorum hazırlık yapıyorum diye yazı geçse idi.28 kasım bugün kotda idi siz hala kotdan atılmasını anlyamadınız adam faliyeti yok sigortalı çalışanı yok .teknik olarak hiç kayda deger bişe yok .24 saat nasıl çarparım geri kaln lotları türk ekon kendi kendi ayagına kurşun sıktı kurulda faliyet için red diyor var mı boyle bişe ceza şirket ödesin diyor var mı ?boyle bir dünya her şeyi biliyorum sanmak en tehlşkeli durumdur .bu işden karlı çıkacagını 5 bir degişim ile ic edecegini sanan şeytan eştigi kuyuya düştü .
    1 iş adamlık itibarı sıfıra indi .ihale alamaz .
    2 anele elinden gidebilir.
    3.yapı gidebilir .
    4 ceza evi yolu gözküke bilir
    5 yeni bir şirket halka arz edemez .talep toplayamaz .kimsenin inancı kalmadı .
    6 bu ona yeterde artarda verme veya kansere düşe bilir
    7 avukatın suratını görmüştüm kurulda gene görcem mahkemde nasılsın ibocum diyecem .
    8 kaçacak bir delik vardı bist o delikden ayagından çekdi gel bura dedi
    10 .27 aralıkdan önce spk veya şirket mutlak bir açıklama yapcak
    yapmazsa mahkemde kendi fesihini yani tasfıyesini ister
    11 bzimde hesaplarımız var son öldürücü darbe geliyor
    12 ben rahatım keyfimden yemek ısmarladım millete
    13 .benim adım yusuf yıldız iyi oku adnan ek sen bana ne demitin banamı sordun aldın.unutma 1 aralık günü 2016
    15 istedgin yere şikayet et şimdide ben konuşuyorum .
    16 artık torunlarınıza bir yusuf yıldız vardı bir zmanlar ....................diye hayat hikayenizi anlatırsınız .
    17 buarsı ugandamı yoksa muz cumhuriyetimi sandınız .ülkede adalet var .devletin direk el koyması lazım kozalar gibi
    sizin gibileri bu ülkeye lazım degil ..

8. Nasıl bir içerik yapacaksanız, Bende hazırım açmaya

Alıntı Originally Posted by KERASUS PASCHA Yazıyı Oku
    şahsen ben de bildiğim şeyler ile şahitlerle rıdvan a dolandırıcılık ve zarara uğratma davası açıcam ne olmuş 100 bin lot 190 000- den düşmüş 40 000 hem davamızı kazanacağız hemde sonuna kadar ceza davası. ben aptal salak değilim kendimi bildim bileli vergi veriyorum.
    o lanet bina ist en baba yeri ve en değerli binası. yalandan bok etmeyin. kimse almazsa ben almaya adam bulurum hemde değeriyle. rıdvana yalvaracak kadar onursuz haysiyetsiz değilim. beni dolandırmış adama yalvarıcam öylemi ?

pısırık kaderine razı yaşamak bana yakışmaz yusuf yıldıza ve 21 arkadaşımıza zaten yakışmadığı için bu yola baş koyduk.
    panikle malını satan salya sümük ağlamayacak.
    son gün bile 43 den mal aldım.

yt değildir...........kusura da bakmayın.........
    Selamlar,

Geçen Çarşamba davaya müdahil olma talebinde bulundum. Bende bu Çelikel ailesine dava açmak istiyorum. Hem maddi hem manevi, siz eğer ki dilekçenizi verdikten sonra bizimle de paylaşırsanız, örnek teşkil ederek bende açarım.

Teşekkür ederim.
    YASAL UYARI: Burada yer alan yatırım bilgi, yorum ve tavsiyeleri yatırım danışmanlığı kapsamında değildir.
    Twitter Adres : @okan_dr

Sayfa 107/309 İlkİlk ... 75797105106107108109117157207 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •