Onemli Gunler Banner
Sayfa 157/218 İlkİlk ... 57107147155156157158159167207 ... SonSon
Arama sonucu : 1739 madde; 1,249 - 1,256 arası.

Konu: KAPLM - Kaplamin Ambalaj Sanayi ve Ticaret A.Ş.

1. Bakalım hangisi ADES hangisi ittifuck olacak
    YATIRIM TAVSİYESİ OLAMAZ

2.  Alıntı Originally Posted by taven Yazıyı Oku
    burda kimse yok mu eski hissem kaplamin eskiden iyi kazandırdı spegi gucludur dun hacim beyagı artmıs ortolamaları yukarı kesmis alsak soyle bir 3.70-80 aralıgına gider mi aceba ?
    1 ay once yazmısız 3.05 ken demisiz su an %45 kardayız benim adım taven er ya da gec ne diyorsak o spek geri geldi 2 gundur
    yazdıklarım yatırım tavsiyesi degildir.

Alıntı Originally Posted by taven Yazıyı Oku
    almadım eski kaplamin nerde nolmus buna boyle 165 000 lot hacim var yukselemiyor ustelik endekste artıyor eskiden bu hacimle %7-8 artıs yapardı bu begenmedim is yok bosa vakit kaybı
    Dalgami geciyorsun iki sayfa once almadim diyorsun simdi yok karli sattim falan filan whatsapp grubu falan kurup milletten parami tartıklıyorsun. Yukselrn sayfalara yazip algimi yaratıyorsun

SM-A320F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

4. bu saate kadar almadıysanız tek lot yanaşmayın çarpar unutmadan yüzde 10 aşagısı dahil alış yazmayın verir mal sahibi olursunuz.
    Burada yer alan yatırım bilgi, yorum ve tavsiyeleri yatırım danışmanlığı kapsamında değildir.

5.  Alıntı Originally Posted by lodosum Yazıyı Oku
    Dalgami geciyorsun iki sayfa once almadim diyorsun simdi yok karli sattim falan filan whatsapp grubu falan kurup milletten parami tartıklıyorsun. Yukselrn sayfalara yazip algimi yaratıyorsun

noldu la kıskandınmı hissedeki cıkısı vah zavallı dur onune kemik atalım da kemir

6. %46 karla verdik spek adamsın sagol yolun acık olsun

7. Dün akşam uyardık tepkiye dahi almamak lazım
    Burada yer alan yatırım bilgi, yorum ve tavsiyeleri yatırım danışmanlığı kapsamında değildir.

8.  Alıntı Originally Posted by lodosum Yazıyı Oku

noldu la kamil bak bakalım sanfm yi ne zaman yazmısım ve hisse tavana vurdu noldu aldınmı kemigini

Sayfa 157/218 İlkİlk ... 57107147155156157158159167207 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •