Arama sonucu : 42 madde; 1 - 8 arası.

Konu: Amibroker

Hybrid View

Previous Post Previous Post   Next Post Next Post
  1.  Alıntı Originally Posted by vVvendetta Yazıyı Oku
    Uzun zamandir kullaniyorum muthis bir program data icin asagida ki programi kullanabilirsiniz. Ucretsiz guzel bir program.
    Internette sayisiz kod var sistemin adini yazip yanina afl diye yazip tum kodlara ulasabilirsiniz.Yalniz cok fazla gereksiz kod var dogru sitelerden ve forumlardan dogru kodlara ulasabilirsiniz.
    http://yloader.com/dload/
    SElam ARkadaşlar , Yloader ile gün sonu datalarını Yahoodan alıyorum. Dataların coğu yanlış yahooda dikkat edin derim.

2.  Alıntı Originally Posted by crazyfly Yazıyı Oku
    SElam ARkadaşlar , Yloader ile gün sonu datalarını Yahoodan alıyorum. Dataların coğu yanlış yahooda dikkat edin derim.
    Yahoo verileri geç satte yayınlıyor o yüzden güncelleme saatine dikkat edin derim. Erken saatte güncel veri girmiş olmayabilirler.
    thyao.jpg
    garan.jpg

3.  Alıntı Originally Posted by crazyfly Yazıyı Oku
    Güncel ve anlık veri için en güzeli Matriks. Ücretsiz olanların içerisinde ise en kullanışlı olanı Yloader. Ben Matriks data loader kullanıyorum. Anlık veri satın almazsanız 15 dk gecikmeli takip edebilirsiniz sadece programı satın alarak. Amibroker'a veri aktarımı çok kolay. O yüzden tavsiye ederim.

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •