Sayfa 979/1000 İlkİlk ... 479879929969977978979980981989 ... SonSon
Arama sonucu : 7994 madde; 7,825 - 7,832 arası.

Konu: Dolarda Yukselis Kacinilmaz

1. ''Sayın Hükümetimiz, tarlasında 80.000 TL olan otomobili bayisi 250.000 TL ye satmakta. Acaba tanzim otomobil satışlarını da başlatsanız da tarla fiyatından otomobil alsak olmaz mı?''

https://twitter.com/korayphlvglu/sta...31568977301504
    Türkiye, kazığın her türlüsünü ayrı ayrı deneyimleyebilmek için mükemmel bir yer. Burada yetişen biri dünyanın başka bir yanında sıkıntı yaşamaz.
    Re-twittlediklerim katıldığım anlamına gelmez!

2. @ceyhanmumcu

CHP'li Belediye Başkan Yardımcılığım döneminde, 1970'lerde, Bülent Ecevit'in talimatıyla Ankara'da tanzim satış mağazaları açtık.

Sonra ''Devlet bakkallık mı yapar, bu yol Moskova'nın yoludur'' diyen sağcı siyasetlerin etkisiyle bu mağazalar kapatıldı.

https://twitter.com/ceyhanmumcu/stat...71943782617088

Bugün nereden nereye geldik
    Türkiye, kazığın her türlüsünü ayrı ayrı deneyimleyebilmek için mükemmel bir yer. Burada yetişen biri dünyanın başka bir yanında sıkıntı yaşamaz.
    Re-twittlediklerim katıldığım anlamına gelmez!

3. yıllarca yag kuyruğu , tüp kuyruğu diye dalga geçerlerdi.

buda patetes , domates kuyruğu.

karne dönemide yakındır.

https://i.postimg.cc/T2DL1vsH/Dz-Df-IJi-X0-AAWRg-W.jpg

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Adana
    Gönderi
    10,429
    Bu ne hastalık arkadaş yaw.....1000 lik antibiyotik kullanıyorum...günde 2 kez. Boğaz için...hiç etkisi olmadı....var mı bir tavsiyesi olan ...İlaç tanzim satışı da yapılacak mı ?

MI MAX cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
    Burdaki tüm yorumlarım yatırım tavsiyesi değildir.

5.  Alıntı Originally Posted by human01 Yazıyı Oku
    Bu ne hastalık arkadaş yaw.....1000 lik antibiyotik kullanıyorum...günde 2 kez. Boğaz için...hiç etkisi olmadı....var mı bir tavsiyesi olan ...İlaç tanzim satışı da yapılacak mı ?

Geçmiş olsun...Kuyruğa gir 1 kilo tanzim hıyarı, 1 kilo tanzim domatesi al...Hiç bişeyin kalmaz...

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Adana
    Gönderi
    10,429
     Alıntı Originally Posted by EREGLTUPRS Yazıyı Oku
    Kuyruğa gir 1 kilo tanzim hıyarı, 1 kilo domates al...Hiç bişeyin kalmaz...
    Onu daha önce stokladim yaw ...tanzimi bilemedim .....

Burdaki tüm yorumlarım yatırım tavsiyesi değildir.

Alıntı Originally Posted by human01 Yazıyı Oku

Malum biraz pahalı da olsa doğal antibiyotik soğan ve sarımsak tüketmeniz yararlı olabilir.

8.  Alıntı Originally Posted by human01 Yazıyı Oku

Bu ilaç ise yaramazsa iğne kullanacan ben geçen sene kırka yakın iğne vurundum bademcik iltihabından sonra 33 yaşında bademcigi aldırmak zorunda kaldım dünya varmış dedim tonsilit sen 1000lik hap yaramayabilir yine de kullanmaya devam da etmek zorundasın başlamışken ilaç tavsiyesi değildir geçmiş olsun

GM 5 Plus cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    Yazdıklarım tamamen kendi düşüncelerimdir kimseye al tut sat yat gibi tavsiyeler değildir...

Sayfa 979/1000 İlkİlk ... 479879929969977978979980981989 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •