Sayfa 1500/1527 İlkİlk ... 5001000140014501490149814991500150115021510 ... SonSon
Arama sonucu : 12209 madde; 11,993 - 12,000 arası.

Konu: Ortaya Karışık

1.  Alıntı Originally Posted by denizkiraz42 Yazıyı Oku
    bu akşam dünkü analiz etmedğimiz hisslere bakalım yarın için çorba paramızı çıkaralım nasipse.
    dünkü analiz edilenleri sormayın önemli değişim gösterenleri ben zaten atıyorum.
    spek kağıdı da olmasın lütfen. 23,45 de gelirim kısmetse.
    görüşmek üzere
    Deniz hocam merhaba,

ANACM inceleyebilir misin? Teşekkürler...

2.  Alıntı Originally Posted by denizkiraz42 Yazıyı Oku
    way spek wayyy demek ki hıyar bu grafikte tahtayı yapıyor
    Ben demiştim hocam usd bazlı bakalım bence diye. Ben de onu takip ediyorum artık. Bakalım hayırlısı.

Sabır acı, meyvesi tatlıdır.

3. denizkiraz42 bey iyi akşamlar.

#AKGUV 1 haftadır şelale. buralardan bir tepki gelebilir mi? Tepkiden çorba paramız çıkabilir belki.

4.  Alıntı Originally Posted by denizkiraz42 Yazıyı Oku
    BURDA ZAMAN ZAMAN EN ÇOK SİZE ÜZÜLÜYORUM. UZUN ZAMANDIR KOZALAKLARDASINIZ
    AMA BAKIN BU GRAFİK ÇOK NET BİZ KIZIYORUZ DA.
    5,08-6,59 BANDINA DİKKAT EDERMİSİNİZ?
    ÜSTÜ 3 BÖLGE KÖPÜK....
    HİSSE BU BANDDA HAREKET EDİYOR... ÜSTÜ KÖPÜK OLARAK ALGILANMIŞ 2 YIL BOYUNCA
     Alıntı Originally Posted by denizkiraz42 Yazıyı Oku
    el elden üstündür be abi çiz benim başarı oranı çok az kozaa da
    öğrenirim kaçırdıklarımı hiç olmaz ise

Estağfirullah , benimde başarılıyım diye bir iddiam olmadı tahta yapıcı hep boşa çıkardı zaten şimdiye kadar söylediklerimizi o yüzden oturup seyrediyorum arada bir patronun rüzgarına kapılmaya çalıyorum kafi geliyor. Neyse senin grafiğe karşılık kozanın kendi grafige üzerinden tekrar bakalım .

NOT : KÖPÜK (BALON) NEDİR ?

Bir pazarda malın, hizmetin veya finansal varlığın fiyatının “gerçek değerinin” çok üstünde seyretmesine köpük oluşması (balon) denir...

5. Kimler geldi kimler geçti en unutulmazı fiyatlar bu alttaki yatay piyasada seyrederken pala diye biri vardı rakamlar 2 liralarda iken diyorduki kozaa 0,75 kuruşlara gelecek tabureyi çektim oturdum bekliyorum, oturduğu taburenın üstünde hala bekliyorsa şimdilerde,
    üstüne pisleyen güvercinlerden boktan adama dönmüştür. diyorum ya bu gruptan 3 yıl içinde kimler geldi geçti absurt rakamlar veren hepsi yalan oldu

6.  Alıntı Originally Posted by denizkiraz42 Yazıyı Oku
    way spek wayyy demek ki hıyar bu grafikte tahtayı yapıyor
    Hocam bunu yazMayaydin iyiydi. Yarin bunu gorunce ingiliz poundu dan grafik acar bu i..ne.

7. Bugün son 1 saat güzel toparladı kendini. Ama hereket nekadar kalıcı hafta sonuna kadar belli olacağını düşünüyorum. Hayırlısıı..

Sayfa 1500/1527 İlkİlk ... 5001000140014501490149814991500150115021510 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •