Sayfa 265/342 İlkİlk ... 165215255263264265266267275315 ... SonSon
Arama sonucu : 2732 madde; 2,113 - 2,120 arası.

Konu: BAKAB - Bak Ambalaj

1.  Alıntı Originally Posted by yarımada Yazıyı Oku
    Sosyal medyada takip edilen birkaç kişinin yazması ile kısa vadeli ataklar yapıyor. Bu hissede patron ve ekibi izin vermediği sürece hareket olmaz. Bu tarz yazılar üzerine hisseye girenler ise daima zarar eder.Hisse ederinin çok altında işlem görüyor ama yukarı hareket patronun istediği zaman olur.
    temettu mevsimi basladi 1 ay icinde aciklanir.en az gecen yil kadar bir oran bekliyorum.

2.  Alıntı Originally Posted by 44sahap Yazıyı Oku
    Tekrar bakab a geldim. Dün ve bugün 4.74 maliyetle aldim.

LG-D855 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    19 Şubatta aldığımız bakab bugün 5.68 ile satılmıştır. Tekrar 5 lere doğru bir hareket bekliyorum. Tabi farklı da olabilir. Ytd...

LG-D855 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

3. Alnus bitti.
    Yukselislerde satıp düşüşlerde alan tacir pozisyon azalttı - 2.seans her alta gelişte almaya calisti ama bu sefer asagi çok bırakmadılar.
    ALB menkul gibi 5-10 k tutanlardan verip çıkanlar oldu.
    Sosyal medyada al sinyali veren cok takipcili kitle kar realize et sinyali de verdi / muhtemelen kısa vadeli alan bu kitle de satıp cıktı.
    Firma bedava (kişisel görüşüm).
    Sanıyorm Temmuzda A Grubu olacaktır.
    Temettü yine verir diye düşünüyorum.
    <3x fd/vafok + büyüyen sektörün parlayan yıldızı.
    Bu sefer hareket ters köşe yaptırıp sertleşerek devam eder mi?
    Neden olmasın?
    Temettü vermeyip geri alım açıklamasını tercih ederim. Bedelsiz verirse ki ciddi potansiyeli var ellerinden operim.

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    ANKARA'nın batısı
    Gönderi
    2,705
     Alıntı Originally Posted by dermite Yazıyı Oku
    Alnus bitti.
    Yukselislerde satıp düşüşlerde alan tacir pozisyon azalttı - 2.seans her alta gelişte almaya calisti ama bu sefer asagi çok bırakmadılar.
    ALB menkul gibi 5-10 k tutanlardan verip çıkanlar oldu.
    Sosyal medyada al sinyali veren cok takipcili kitle kar realize et sinyali de verdi / muhtemelen kısa vadeli alan bu kitle de satıp cıktı.
    Firma bedava (kişisel görüşüm).
    Sanıyorm Temmuzda A Grubu olacaktır.
    Temettü yine verir diye düşünüyorum.
    <3x fd/vafok + büyüyen sektörün parlayan yıldızı.
    Bu sefer hareket ters köşe yaptırıp sertleşerek devam eder mi?
    Neden olmasın?
    Temettü vermeyip geri alım açıklamasını tercih ederim. Bedelsiz verirse ki ciddi potansiyeli var ellerinden operim.

Geri alım açıklayıp'da ne alacak acaba tahtada malmı varmış, kademeler 30 ar 40 ar binlot oluyorda benimmi haberim yok?

Temettüye gelince kemiksiz 30 kuruş ALLAH bereket versin derim, fazlasınada asla itirazım olmaz.
    Malının üstünde oturamayan, oturup kalkmasını bilmeyen borsada NAH kazanır.
    İnandığı hissede kaşıntısı tutan, bir günde 30 dilberi becermeye yeltenen kazanovalar KAZANDİBİ olurlar. (Sultan1.Krokodil)

5. Geri alım acıklasın 10 TLye kadar alırım desin - sonra almasa da olur - psikolojik etkisi cok daha yuksek olur bence. hacimlere baktım 2011 sonrası en yüksek hacim sanırım cuma günkü hacim. yoksa normalde evet en buyuk problem hacimdir bunu cok kez yzdım. A grubu olsun o da biraz cozulur sanki.

hisse.net kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

6. biri bir atışatıyor yersen
    geri alımmış
    dışarıda malmı var sanki
    hesap kitap bilmemek araştırmamak
    dışarıda mal olsa kagatı buradamı bırakrlar
    biraz araştırın
    birazda alim dese
    kimden alacak
    elinizdeki 1-2 bin lotumu
    bu kagat
    sipekilatör ataklara kapatmış adam
    yıllarca toplamış kendi ve çevresi
    baki dede nediyorsa fiyat o
    acı ama gerçek

7. bir de arkadaşlarım yanlış anlaşılmayim
    bu kagarın ederi 15-20
    olması lagzim o ayrı

ben bu sene kar patlaması bekliyorum
    geçen sene yatırımı az olaması
    bu sene bir kar patlaması olabilir

8. dısarıda 3-4 milyon lot hisse var en az . sizden daha fazla biliyorumdur 8 yıldır severek tasıdıgım hisseyi. geri alım programı acıklamak alım zorunlulugu demek degildir . acıklayıp yarısını da alabilir . 3-4 sene once acıkladı ve aldı. biraz arastırın haberleri tarayın. bu sirketin olması gereken degerleri de rakamsal analizlerimle eski yazılarımda okuyabilirsiniz.

hisse.net kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Sayfa 265/342 İlkİlk ... 165215255263264265266267275315 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •