Sayfa 270/842 İlkİlk ... 170220260268269270271272280320370770 ... SonSon
Arama sonucu : 6736 madde; 2,153 - 2,160 arası.

Konu: ISBIR - İşbir Holding

Kanuni düzenleme şart,,bu yapılmadan kimse bir şey yapamaz.Bunun içinde Berat Albayrak a gündemi hatırlatmalı.
    YORUMLAR TAVSİYE NİTELİĞİ TAŞIMAYIP YATIRIM DANIŞMANLIĞI KAPSAMINDA DEĞİLDİR. YATIRIMCI PROFİLİNİZE UYMAYABİLİR.

2. Bist ve spk yönetimi neden göz yumuyor şöylesine dönemde hisselerin piyasa değerinin artması gerekirken sermayesi ne yazıkki sabit tutuluyor.hissenin kaynaklarına bakıyorum birde sermayesine bakıyorum sermaye arttırımı yapmamasını anlayamıyorum.

Alıntı Originally Posted by GÜNEŞLİGÜNLER Yazıyı Oku
    Bist ve spk yönetimi neden göz yumuyor şöylesine dönemde hisselerin piyasa değerinin artması gerekirken sermayesi ne yazıkki sabit tutuluyor.hissenin kaynaklarına bakıyorum birde sermayesine bakıyorum sermaye arttırımı yapmamasını anlayamıyorum.
    Niye yapsınlar ki dediğim gibi altın yumurtlayan tavuğu neden kümesten çıkarsınlar 3-5 kişiyle koca holdingi yönetiyorlar dediğim gibi işi bilen hukuki anlamda bir girişim yapmadıkça bi halt yiyemeyiz biz!

Alıntı Originally Posted by GÜNEŞLİGÜNLER Yazıyı Oku
    Bist ve spk yönetimi neden göz yumuyor şöylesine dönemde hisselerin piyasa değerinin artması gerekirken sermayesi ne yazıkki sabit tutuluyor.hissenin kaynaklarına bakıyorum birde sermayesine bakıyorum sermaye arttırımı yapmamasını anlayamıyorum.
    Şirketlerin kendi insiyatifine bırakılması durumunda patronlar elini bile kıpırdatmaz,,,bu iş kanunla mecbur hale getirilmeli.
    Bugün Berat Albayrak,,bankaların sermayelerinin güçlendirilmesinden bahsetti,,ama özel şirketler için böyle bir kanun yok.
    Borsa nın can çekiştiğinin farkında bile değil.Hisseler iyice sığlaştı,
    Büyük şirketlerin hisseleri bile yabancılar tarafından sığ görülüyor.Sadece garanda işlem yoğunluğu bu yüzden var.
    Böyle bir borsa olabilir mi?
    100 bin 600 bin sermaye hangi devirde kaldı.
    YORUMLAR TAVSİYE NİTELİĞİ TAŞIMAYIP YATIRIM DANIŞMANLIĞI KAPSAMINDA DEĞİLDİR. YATIRIMCI PROFİLİNİZE UYMAYABİLİR.

Hayaller ana Pazar gerçekler d grubu 3 lot hacim onlarca iştirak ile bide

On milyon piyasa değerine sahip Selçuk Gıda bile ana Pazar’a geçmek için başvurmuş

temettü kararı aldıktan sonra para bağlamayanların sayısı azaldı.
    enflasyona göre her sene paranın değeri düşüyor.

8. Temettü kararı önemli değil bakarsınız genel kurulda yönetim bedelsiz kararı verir o zaman hissemiz istediği hedefe ulaşır.YTD

Sayfa 270/842 İlkİlk ... 170220260268269270271272280320370770 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •