Sayfa 522/681 İlkİlk ... 22422472512520521522523524532572622 ... SonSon
Arama sonucu : 5448 madde; 4,169 - 4,176 arası.

Konu: ISBTR - İş Bankası B

LLD-L31 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    Yıkıldığı zaman altından kalkabileceğin hayaller kur. İnsanların seni yarı yolda bırakma ihtimalini unutma.'

2. borsa dediğim gibi berbat açıldı.ama bu yine kendi halinde bildiğini okuyor

3. Şimdi sesli düşünüyorum..
    Borsa göçmüş ve böyle açacağı vadelilerden görülebiliyorken bir insan niye bu sığ hissede tahtayı tavana sürer??
    İşB de Meksanın tek başına tavana sürmesi TAHTAYI BIRAKMAYACAĞI ANLAMINI TAŞIR..
    Meksanın elinde 44 lot var.Biz bunları satacağını beklerken tavandan 31 lot daha ekledi..
    Şimdi diyebilirizki suni yükseltip çakacak..Bu tahta öyle yükseltip yukarıdan çakılacak tahta değil ki..
    10 lot alan bile satarken veya alırken 10 takla atıyor..
    Sonuç olarak bugün daha aşağıdan ÇOK RAHAT MALLANACAKKEN TAVANA TEK BAŞINA ÇİZMESİ tahtayı bırakmayacağı yani operasyona devam edeceği anlımını taşır..
    Kişisel görüşümdür...
    YTD...YTD...YTD..

LG-H815 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

4. Çok güzel trade yapıyorlar adamlar bu işi çok iyi beceriyor

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Alıntı Originally Posted by FİBONACCİ Yazıyı Oku
    Şimdi sesli düşünüyorum..
    Borsa göçmüş ve böyle açacağı vadelilerden görülebiliyorken bir insan niye bu sığ hissede tahtayı tavana sürer??
    İşB de Meksanın tek başına tavana sürmesi TAHTAYI BIRAKMAYACAĞI ANLAMINI TAŞIR..
    Meksanın elinde 44 lot var.Biz bunları satacağını beklerken tavandan 31 lot daha ekledi..
    Şimdi diyebilirizki suni yükseltip çakacak..Bu tahta öyle yükseltip yukarıdan çakılacak tahta değil ki..
    10 lot alan bile satarken veya alırken 10 takla atıyor..
    Sonuç olarak bugün daha aşağıdan ÇOK RAHAT MALLANACAKKEN TAVANA TEK BAŞINA ÇİZMESİ tahtayı bırakmayacağı yani operasyona devam edeceği anlımını taşır..
    Kişisel görüşümdür...
    YTD...YTD...YTD..

https://www.resimag.com/p1/55dfd07428e.jpeg
    Sabah tavanda alışta kalan 2 lot benimdi şimdi 26/41 oldu bakın meksadaki lotlar ile maliyeti

Yıkıldığı zaman altından kalkabileceğin hayaller kur. İnsanların seni yarı yolda bırakma ihtimalini unutma.'

Şu anda 26/41 26 onun olabilir %30 yukarısı maliyetine bakarsan bugünkü tavan

7. Tahtada onlardan başkası yok bu işi daha ne kadar surdurebılecekler, izliyoruz..
    Burada yer alan paylaşımlar asla yatırım tavsiyesi değildir.Bu spk mevzuatına gore suç teşkil eder.Kişisel goruslerimdir.....Sadece beni bağlar...
    " Borsa baştan sona pişmanlıktır. Aldım pişmanım, sattım yine pişmanım."

8. 12.55

Sayfa 522/681 İlkİlk ... 22422472512520521522523524532572622 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •